Nový developerský projekt v portfoliu SIKO KOUPELNY

Nový developerský projekt v portfoliu SIKO KOUPELNY

Společnost SIKO KOUPELNY zvítězila v tendru na dodavatele koupelen pro rezidenční projekt Nad Rokytkou v pražských Vysočanech a pokračuje tak v úspěšné spolupráci s významnými developery.

„Již léta úspěšně spolupracujeme jako dodavatel koupelen s mnoha významnými developery, v těchto dnech k našim klientům přibyla i společnost BCD Group. V bytovém projektu Nad Rokytkou budeme partnerem generálnímu dodavateli stavby a dodáme kompletní koupelnové vybavení. Rovněž budeme zpracovávat všechny případné klientské změny,“ popisuje spolupráci vedoucí oddělení developerského úseku SIKO KOUPELNY Michal Horák.

Mezi zákazníky SIKO KOUPELNY z řad developerů patří například firmy Ekospol, Geosan Development, Metrostav, CODECO, ORCO či Canaba. V projektu Nad Rokytkou bude společnost SIKO KOUPELNY dodávat kompletní koupelnové vybavení zahrnující obklady, dlažbu, vany, sprchové kouty a baterie kvalitních výrobců jako například VitrA, Hansgrohe, Ravak či Grohe. Zákazníci budou mít ve standardu možnost volby z celkem 4 koupelnových sérií několika barev, na výběr tak bude cca 16 variant řešení.

Projekt Nad Rokytkou, v němž byla na počátku tohoto roku zahájena již třetí fáze výstavby, připravuje developerská společnost BCD Group v pražských Vysočanech podél říčky Rokytky. Generálním dodavatelem stavby je společnost BAK Trutnov. V rámci třetí etapy bude postaveno celkem pět bytových domů s přibližně 200 bytovými jednotkami. Výstavba by měla být dokončena v polovině příštího roku.

Zdroj: SIKO KOUPELNY