Nejnovější bezpečnostní trendy a řešení budou k vidění na FSDays 2015 v Letňanech
Galerie(4)

Nejnovější bezpečnostní trendy a řešení budou k vidění na FSDays 2015 v Letňanech

V polovině září se pozornost v oblasti bezpečnosti soustředí do pražských Letňan. Ve dnech 15. – 19. září 2015 se v PVA EXPO PRAHA uskuteční 7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 (FSDays 2015).

Vzhledem k tomu, jak důležitá je bezpečnost v současné době v oblasti školství, rozhodl se organizátor veletrhu označit ji jako hlavní téma letošního ročníku. K tématu BEZPEČNÁ ŠKOLA představí svá řešení a návrhy mnozí vystavovatelé a bude se mu věnovat také Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA, která se uskuteční první den veletrhu, tedy 15. září 2015 od 10:00 do 16:00 hodin v letňanském výstavním areálu.
Nejnovější technologie z oborů bezpečnosti představí mnoho významných firem
Novinky v oblasti ozvučovací a rozhlasové techniky bude na FSDays 2015 prezentovat firma BÁRTEK ROZHLASY.
Na expozici CENTR PCO bude možné si naživo vyzkoušet mimořádný minialarm pro byty a menší kanceláře ELDES EPIR 3. generace nebo dotek na skleněné klávesnici oceňované architekty z mnoha zemí. Návštěvníky určitě zaujme jednoduché a intuitivní programování ústředny ELDES ESIM 364, které zvládne i naprostý laik či snadnou a přívětivou obsluhu všech ELDES systémů.
K velmi zajímavým vystavovatelům patří společnost CRISTANINI (Itálie), která se prezentuje na celém světě v oblasti vysokotlakových vodních technologií a nabízí kompletní sortiment zařízení pro průmyslové oblasti, ozbrojené složky i oblast civilní obrany. Je světovým lídrem ve výzkumu, vývoji i výrobě systémů a výrobků CBRN (chemické, biologické, radiologické a jaderné) dekontaminaci/detoxikaci zařízení, personálu, vozidel, terénu a citlivého zařízení.


Společnost EVVA, světový výrobce zabezpečovací techniky, předvede na FSDays 2015 nové elektronické přístupové systémy Xesar a AirKey.
Firma HEROS GROUP bude na veletrhu prezentovat své služby v oblasti komerční bezpečnosti a správy a údržby nemovitostí.
ISC COMMUNICATION CZECH představí biometrické přístupy SUPREMA a GIGASET ELEMENTS, jehož senzory registrují, co se děje u vás doma a prostřednictvím vašeho chytrého telefonu předávají všechny důležité informace.
Své novinky a zajímavosti předvede firma KLÍČOVÉ CENTRUM, která nabízí kompletní zabezpečení majetku – od klíčů a autoklíčů, přes dveře včetně veškerého příslušenství až po komplexní přístupové systémy.
Německá společnost POLYCORD FLECHTERZEUGNISSE bude prezentovat ochranné prostředky pro hasiče a záchranáře, jako jsou lana pro hasičské zařízení, záchranná lana, elektricky vodivá kabeláž, padákové struny a další.
RADOM přichází na veletrh se svou novinkou letošního roku – webové rozhraní PCO RADOMNET, které umožňuje jednoduchým způsobem ovládat a spravovat vybrané funkce systému PCO.


Firma 1. REX SERVICES představí kompletní řešení pro inteligentní domy, které se skládá z pokročilého systému zabezpečení a širokého sortimentu prvků domácí automatizace.
Bezpečnostní dveře SHERLOCK, trezorovou techniku, systémy generálního klíče či elektromechanické doplňky bude prezentovat společnost SHERLOCK bezpečnostní dveře.
Mimo distribuce se firma SICURIT CS zabývá i systémovou integrací, vývojem vlastních bezpečnostních technologií, především v oblasti perimetrické ochrany. Na FSDays 2015 představí své novinky v komplexním řešení EZS, CCTV a EPS systémů.
Mezi další společnosti, které budou na FSDays 2015 prezentovat své produkty a řešení patří například:  ASM, CECH EPS, EG-LINE, EXPRESS ALARM CZECH, GUNNEBO, JABLOTRON ALARMS, KABA, Ministerstvo vnitra ČR, MP Praha, MUL-T-LOCK, PHOBOS, Policie ČR, SAPRO, SMART SECURITY, SMARTTECH, SUP-TECHNIK a další.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays 2015 a odborné konference včetně podrobného programu najdete na www.fsdays.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Mascotte s.r.o.