Knauf modernizoval webové stránky

Knauf modernizoval webové stránky

V souladu s celosvětově platným jednotným způsobem komunikace se zákazníky přistoupil Knauf také v České republice k zásadní rekonstrukci svých webových stránek. Při zachování původní adresy vytvořil zcela nový intuitivní design s logickou a rychlou strukturou stránek, která bude pro všechny návštěvníky nyní jistě inspirativní a příjemnější.

Jako nadnárodní, přesto však stále rodinná společnost, promlouvá firma Knauf na celém světě ke svým zákazníkům stejnými nástroji a prostředky. Proto jsou všechny designové úpravy totožné, jako u mateřské společnosti v Německu. Analogicky s požadavky zákazníků bylo vyvinuto hlavní navigační menu, které zahrnuje nejdůležitější oblasti portfolia firmy Knauf. Vyhledávání je nyní jednodušší a rychlejší. Jednotlivé sekce a navigace mezi nimi jsou uspořádány intuitivně, tak aby každý návštěvník našel velmi rychle vše, co potřebuje. Nově byla do menu přidána položka referencí, které vystihují širokou škálu sortimentu a jeho praktického použití, ať již z pohledu typu použitého materiálu, místa nebo technického řešení.  Samozřejmostí je dynamické zobrazení obsahu stránek, které se automaticky přizpůsobí rozhraní PC, tabletu nebo smart mobilu. Novinkou jsou rovněž speciální témata věnovaná například akustice nebo dřevostavbám.

Souběžně se spuštěním nových webových stránek Knauf komunikuje nově rovněž na všech významných sociálních sítích, to znamená:

www.facebook.com/knaufpraha
www.twitter.com/knaufcz
www.youtube.com/knaufpraha

Knauf Praha, spol. s r. o., (www.knauf.cz)