Heluz na stavebním veletrhu IBF

Heluz na stavebním veletrhu IBF

Výběr nejlepších produktů ze svého sortimentu přiveze na brněnský Stavební veletrh IBF společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Ve dnech 12. – 16. 4. 2011 se zde návštěvníci budou moci blíže seznámit nejen s novinkami z posledních měsíců, ale především s  nejprodávanějším produktem – řadou cihelných bloků HELUZ Family.

Stánek společnosti HELUZ bude částečně tvořen cihelnými stěnami, do kterých budou zakomponovány nosné roletové a žaluziové překlady s osazenou roletou a žaluzií, a to včetně funkčního elektrického ovládání, které si budou moci zájemci vyzkoušet. K vidění budou také všechny tři typy cihelných komínů a nově nabízená sanační sada pro rekonstrukci komínů. Návštěvníci se budou moci seznámit s nepálenými cihlami HELUZ Nature Energy i s dodavatelem hliněných omítek vhodných pro úpravu interiérových stěn z přírodních materiálů. Prezentovány budou i další omítkové systémy a cihelné obkladové pásky, které se používají na jednovrstvé zdivo i jako pohledová vrstva kontaktních zateplovacích systémů.

V průběhu veletrhu se na stánku postupně představí i spolupracující firmy nabízející katalogové projekty rodinných domů z materiálu HELUZ. Pro zájemce budou na stánku zdarma k dispozici tištěné informační materiály a katalogy, prezentační CD i instruktážní DVD o zdění z broušených cihel a stavbě komínů. Chybět nebudou ani slevové kupóny na materiál. Na venkovní ploše A 018 pak budou probíhat ukázky zdění z broušených cihel na speciální tenkovrstvé malty a polyuretanovou pěnu.

Letos najdou návštěvníci stánek největšího českého výrobce cihel v pavilonu A2 pod číslem 42.

Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.