Fotovoltaika na veletrhu FOR ELECTRON 2011
Galerie(1)

Fotovoltaika na veletrhu FOR ELECTRON 2011

Velcí hráči z oboru fotovoltaických technologií budou ve dnech 12. - 15. dubna 2011 vystavovat na veletrhu FOR ELECTRON na pražském výstavišti PVA Letňany.

„Odborníci z oboru elektrotechniky a energetiky se tradičně potkávají na jaře v Praze,“ vysvětluje David Řeháček, Managing Director SMA Czech Republic. „Těší nás, že se v rámci veletrhu FOR ELECTRON představí hned několik významných společností z oboru fotovoltaiky a že obnovitelné zdroje zde budou důležitou samostatnou kapitolou,“ doplňuje David Řeháček.  

„Pro nás jako inženýrskou firmu v oblasti FVE a záložních zdrojů je velice důležité prezentovat se spolu s našimi dodavateli technologií. Díky tomu má návštěvník veletrhu možnost získat informace nejen o jednotlivých komponentech systému, ale i o jeho komplexním řešení a realizaci celého projektu,“ komentuje účast SMA na veletrhu Michal Bošela, Marketing Manager společnosti Silektro.

SMA Czech Republic je dceřinou společností německého koncernu SMA Solar Technology, předního výrobce fotovoltaických střídačů – ústředních komponent každého fotovoltaického systému.

FRONIUS vyvíjí, vyrábí a po celém světě prodává fotovoltaické střídače, nabíjecí systémy akumulátorů a svařovací techniku.

ROAD ENERGY (CZECH) je firmou dodávající na český trh FV panely vybraných korejských výrobců (S-Energy, Symphony Energy, Hyundai, Shinsung a LS industies).

Silektro je společností, jež se dlouhodobě specializuje na řešení, dodávky a související služby v oblasti záložních a fotovoltaických zdrojů elektrické energie.

Soleg s.r.o. je odborný velkoobchod dodávající na náš trh špičkové technologie předních evropských výrobců.

Foto: Soleg s.r.o.