Cemix přispěl na další „sociální automobil“

Cemix přispěl na další „sociální automobil“

Zajímavých charitativních projektů by se u nás našla celá řada. Některé se nás dotýkají více, jiné méně. Společnost Cemix zaujala myšlenka charitativního projektu Sociální automobil. Projekt, který vyniká svým regionálním dosahem a jednoduchým konceptem založeným na spoluúčasti firem, pochází z dílny agentury Kompakt.

Oslovené firmy mají možnost zakoupit reklamní plochu na sociálním vozidle. Získají tak nejen zviditelnění v daném regionu po dobu 6-ti let, ale především pomohou zlepšit stav vozového parku ve vybraných sociálních ústavech a zařízeních. Díky projektu se od roku 1997 podařilo získat stovky „sociálních automobilů“. Automobily nejčastěji slouží jako terénní vozy pro sociální služby a pomáhají pečovat o mentálně, tělesně či jinak hendikepovené lidi v regionu. Jména sponzorů a partnerů jsou uvedená na karoserii vozidel.

Účastí Cemixu na projektu Sociální automobil se naposledy podařilo získat vůz Dacia Dokker pro farní charitu Beroun. Slavnostní předání vozu proběhlo v červnu. Pro značku Cemix představuje podobná veřejně prospěšná činnost důležitou součást firemní identity.

Zdroj: Cemix

Komentáře