Building KnowLEDge Tour 2011

Building KnowLEDge Tour 2011

Building KnowLEDge Tour 2011 – workshopy a diskusní fóra, specializovaná výstava nejmodernějších technologií pro „inteligentní“ budovy. Celoevropské turné společností OSRAM a Siemens o inovativních technologiích osvětlení ve stavebnictví, které bude probíhat ve 12 zemích a 21 městech od února do září, odstartovalo 17. února v Mnichově. Na akci, kam je vstup zdarma, se architekti, projektanti, odborníci na řídící a osvětlovací systémy, elektrikáři a velkoobchodníci mohou dozvědět o příležitostech spočívajících v kombinaci inovativní technologie LED a inteligentních technologií správy budov. Zvláštní důraz bude kladen na aplikace v sektorech maloobchodu, administrativních a pohostinských službách.

V České republice se turné představí 12. května na pražském Výstavišti v Holešovicích od 13 hodin. Registrovat se můžete buď na adrese www.osram.cz/tour nebo na našich kontaktních emailech ebenesova@osram.cz a khanko@mediatrust.cz. Registrujte se nyní – počet účastníků je omezen.

Building KnowLEDge Tour 2011

Jak vypadají nejnovější LED technologie osvětlení ve velkoplošných kancelářích, jak důležité je plánování osvětlení v předváděcích místnostech a jak se realizuje inteligentní technologie automatizace provozu budov v oboru pohostinství? Building KnowLEDge Tour se soustředí na tyto i na další otázky trendů v osvětlovací technice a správě budov. Výstava je koncipována ve třech oblastech. První částí je interaktivní výstava produktů Osram a Siemens orientovaná na praktické aplikace. Druhou část tvoří informační odborná fóra na téma „LED technologie“, design osvětlení využívajícího LED, inteligentní technologie v budovách a standardy plánování světelných systémů a řízení provozu budov. Třetí, nejlákavější částí bude procházka magickou „LED kostkou“, která návštěvníkům umožní prožívat světlo doslova všemi smysly.

Vedle modulů Osram LED a systémů řízení osvětlení a přínosů pro uživatele ve smyslu kvality, energetické efektivity a optiky se program věnuje také komfortu, bezpečnosti a rentabilitě inteligentních technologií správy budov. Prezentováno bude i portfolio značky Siemens v oblasti distribuce energie o nízkém napětí a služeb týkajících se provozu budov.

Řízení systémů osvětlení a správa budov
Turné se bude koncentrovat především na vývoj řešení pro udržitelné stavitelství s pomocí energeticky úsporných komponentů. Řízení systémů osvětlení a správa budov, které jsou orientované na praktické aplikace, jsou klíčem k „zeleným stavbám“. Jejich spolupráce tak do obecného konceptu zahrnuje všechny sektory – od automatizace správy budov přes vytápění, větrání a klimatizaci až po osvětlení a jeho řízení. Komplexní energetický audit provedený pracovníky Osram a Siemens dokáže identifikovat možné úspory až do výše 70 procent.

Nechte se unést, užívejte high-tech LED řešení a technologie provozu budov v praxi
Návštěvníky turné Building KnowLEDge Tour 2011 čeká fascinující kombinace inspirace a poznání. Ze širokého spektra oblastí aplikací byly vybrány tři sektory: kancelář, obchod a pohostinství. Pro běžné úkoly zajišťované v rámci těchto sektorů se bude předvádět inovativní řešení osvětlení, automatizace provozu budov a distribuce energií.

Buďte v obraze. Navštivte expertní fóra.
Prezentace vysoce kvalifikovaných odborníků návštěvníkům nabídnou rozsáhlé informace o technologiích LED a inteligentním řízení budov v širokém spektru aplikací pro obchody, kanceláře a pohostinství.

Zdroj: OSRAM Česká republika s. r. o.