13. ročník veletrhu Střechy Praha startuje již za pár dní!

13. ročník veletrhu Střechy Praha startuje již za pár dní!

Největší český odborný veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech začíná na Výstavišti v Praze - Holešovicích již 27. ledna. Spolu s ním tradičně proběhne i 7. ročník doprovodné výstavy Solar Praha. Hlavním mottem obou akcí jsou Střechy a energie. Na návštěvníky pak čeká bohatý doprovodný program, který v sobě zahrnuje zajímavé přednášky a semináře.

Dřevo – Dřevěné konstrukce – Dřevostavby
Nedílnou součástí každého veletrhu Střechy Praha je oblast dřevostaveb a dřevěných konstrukcí. Na toto téma zazní i několik přednášek a seminářů, které se uskuteční v pátek 28. ledna.v Sále II v Pravém křídle Průmyslového paláce.

Již nyní se můžete těšit na přednášky Doc. Ing. Petra Kuklíka, CSc. a Ing. Anny Kuklíkové, Ph.D., kteří se nejprve budou věnovat materiálům na bázi dřeva pro dřevěné konstrukce a následně pohovoří o navrhování prvků a spojů dřevěných konstrukcí.
Další neméně zajímavou přednáškou bude návrh dřevostaveb – architektura a vazba na bezchybné technické řešení. Tomuto tématu se bude věnovat Doc. Ing. Šárka Šilarová, CSc. a Ing. Arch. Pavel Horák.

Hodinu po poledni bude Ing. Jiří Ptáček, Ph.D. hovořit o výrobcích ze dřeva a na bázi dřeva a o požadavcích na jejich užití na stavbě.

Poslední přednáškou tohoto bloku pak bude ochrana před bleskem a přepětím pro stavby a zařízení, se kterou vystoupí Ing. Jiří Kutáč.

Těšíme se na setkání s Vámi na 13. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA a na 7. ročníku výstavy Solar Praha, který se uskuteční 27. – 29. 1. 2011 na výstavišti v Praze – Holešovicích. Otevřeno bude ve čtvrtek 27. 1. a v pátek 28. 1. od 9 do 18 h, v sobotu 29. 1. od 9 do 17 h.

  

Více informací najdete na www.strechy-praha.cz

–>–>