České radiátory od firmy P.M.H.
Galerie(5)

České radiátory od firmy P.M.H.

Žebříkové radiátory jsou dnes neodmyslitelnou součástí skoro každé koupelny. Jejich design, provedení, povrchová úprava se stále přizpůsobuje aktuálním trendům. Díky tomu se žebříkové radiátory již nepoužívají nejen do koupelen, ale umisťují se i do chodeb, šaten, kuchyní,… atd.

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu barevných úprav, kterou lze použít ve všech modelech designových radiátorů. Zajímavou je strukturovaná povrchová úprava v černé a bordo barvě. Povrch je matný, a tedy nenáročný na údržbu. Při elektrickém nebo kombinovaném vytápění lze použít univerzální topnou tyč HT2 v bílém, černém, chromovém provedení nebo v provedení metalická stříbrná. Z technického hlediska má velký náskok před běžnými topnými tyčemi. Změna nastala v přívodním kabelu, který může být i rovný, bez ukončení a nebo verze PMH-HT1 určená k přímému napojení na elektrickou síť. Určená je pro náročného zákazníka, který si potrpí na estetické designové ztvárnění. Velmi zajímavou designovou novinkou je hranatý typ ventilu Cube-COM určený pro připojení po stranách radiátoru. Tento ventil lze použít i pro kombinované vytápění, a to jednoduchým prostrčením topné tyče přes tělo ventilu. Není třeba provádět dodatečné úpravy. Další změnou ve prospěch zákazníka je možnost dodání elektrického radiátoru. To znamená, že radiátor bude naplněn speciální nemrznoucí kapalinou s topnou tyčí dle požadavku. Radiátor se bez dalšího zásahu již jen ukotví na stěnu.

Výběr vhodného radiátoru dle použití
Před zakoupením radiátoru je dobré zapřemýšlet nejen o designu, ale i způsobu vytápění místností. Radiátory můžeme napojit na běžný topný systém, použít radiátor na elektriku nebo kombinovaně. Ke kombinovanému vytápění radiátory P.M.H. je potřeba elektrická topná tyč + termostatický ventil. Dnes již není zapotřebí žádného T-Kusu či jiných částí. Technické zpracování ventilů dnes umožnuje , že napojení může být provedeno vzhledově čistě. Kombinované vytápění má velkou výhodu. Většinou v zimních měsících jsou radiátory v provozu pomocí běžného topného systému a v letních měsících kdy je topný systém ve většině případů vypnutý, lze zapnout pouze na elektriku dle potřeby.

Kares
Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle Vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř.
http://www.pmh-co.eu/cs/koupelnove-radiatory/kares/

Theia

Kombinace oblíbeného radiátoru Rosendal a Kronos. Konstrukce tohoto radiátoru nabízí snadné zavěšení ručníku ze strany. Na vertikálních trubkách je radiátor navíc doplněn o háčky.
http://www.pmh-co.eu/cs/koupelnove-radiatory/theia/

Pluto

Pluto rozšířil řadu hranatých radiátorů firmy PMH. Hranaté profily o rozměru 35 x 35 mm jsou doplněny o elegantní hranaté háčky.
http://www.pmh-co.eu/cs/koupelnove-radiatory/pluto/

www.pmh-co.cz

Zdroj: PR článek společnosti P.M.H.-Invest & Trade spol. s r.o.