Filigránní ventilační klapka heroal W 72 VF
Galerie(2)

Filigránní ventilační klapka heroal W 72 VF

Čerstvý vzduch ve velkých výškách – s novou filigránní ventilační klapkou heroal W 72 VF mohou uživatelé zcela jednoduše přírodním způsobem větrat nebo budovu v noci automaticky ochlazovat.

Filigránní optika při maximální funkčnosti

Ventilační křídlo heroal 72 VF s malými pohledovými šířkami 110 a 190 mm, jako otevírací prvek na úrovni poschodí nenápadně zapadá do fasádní konstrukce. Vzhledem k malé šířce otevření je zbytečné zajištění proti zřícení a je umožněn jednolitý design fasády. Pokud by nenápadná ventilační klapka měla přesto vytvářet vědomě úzké barevné akcenty, lze na přání zákazníka individuálně upravit potah povrchu heroal. Křídla s izolací proti velkému horku a skrytě ležící kování v sobě spojují maximální funkčnost s tepelnou izolací a ochranou proti vloupání.

Osvědčené technologie heroal

Kromě obvodových izolačních systémů bylo pro optimální tepelné hodnoty do tohoto systému integrováno také spojení profilů potlačující deformaci. Díky tomu lze plynule otevírat a uzavírat prvky i u výšek až 3 metry.
Díky konstrukční hloubce 72 mm je zaručena systémová kompatibilita. Ventilační klapku lze kombinovat s fasádním systémem heroal C 50, dveřním systémem heroal D 72 a posuvným systémem heroal S 77 SL.

Další informace naleznete na internetových stránkách: www.heroal.com

heroal – výrobce hliníkových systémů

Jako jeden z předních výrobců hliníkových systémů společnost heroal vyvíjí a vyrábí optimálně sladěné systémy pro okna, dveře, fasády, rolety a rolovací vrata, doplněné o sklápěcí a posuvné okenice, ochranu proti hmyzu, jakož i zastřešení teras a přístřešky pro auta. Díky minimální spotřebě energie při výrobě a maximálním úsporám energie během vlastního užívání přispívají systémová řešení heroal zásadním způsobem k umožnění trvale udržitelné výstavby – spojené s nejvyšší hospodárností při zpracování systémů a se zvyšováním hodnoty budov.

Inovace, služby, design, udržitelnost

Značka heroal stojí za systémovými řešeními, která spojují inovace vycházející z praxe, prvotřídní služby a kvalitní, do každé architektury integrovatelný design, s dlouhodobou udržitelností.

Více než 800 pracovníků ve všech provozech firmy pracuje nepřetržitě na dalším zdokonalování systémů a na optimalizaci kvality služeb poskytovaných společností heroal.

Značka heroal zaručuje prvotřídní kvalitu made in Germany – certifikovanou podle normy ISO EN 9001. Produkty a systémy společnosti heroal jsou vyráběny výhradně v německých závodech firmy heroal – v sídle společnosti ve Verlu a v Hövelhofu.

Chlazení budovy přírodním čerstvým vzduchem – pomocí ventilační klapky heroal.

Chlazení budovy přírodním čerstvým vzduchem – pomocí ventilační klapky heroal.

Foto: heroal