Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton

Terrace Massive Pro – terasy s povrchovou úpravou odolnou proti skvrnám

Terrace Massive Pro – terasy s povrchovou úpravou odolnou proti skvrnám

Desky Terrace Massive Pro jsou potažené tenkou vrstvou PVC, která dřevoplast chrání před poškrábáním a skvrnami nejrůznějšího původu. Dokonce ani mastnota z grilování nebo od opalovacího krému nezanechá na povrchu stopy. Celá údržba tak spočívá v pouhém ostříkání vodou, případně omytí slabým jarovým roztokem.

Vrstva polymeru samozřejmě také brání vzniku třísek. Povrch bez mezer je ideální pro chůzi naboso, která je bezpečná i díky vysoké odolnosti odolnosti proti uklouznutí: R10 na rýhované straně a R11 na straně se vzhledem dřeva.

Palubky Terrace Massive Pro nevyblednou – čtyři autentické přírodní odstíny zůstanou svěží po celé roky. Přirozený vzhled podtrhuje i reliéf s letokruhy vyražený z jedné strany palubek a také barevný gradient u dřevěných dekorů (dub kouřově šedý a dub antik hnědý).

Díky nízké celkové konstrukční výšce pouhých 36 mm (minimum) je systém ideální pro rekonstrukci balkonů a teras. Systém Terrace Massive Pro však umožňuje konstrukční výšku i 70 mm a víc, která je zase vhodná pro plovoucí samonosné konstrukce, např. na plochých střechách.

www.inoutic.cz/produkty/terasy-a-ploty-twinson/terasy-twinson/terrace-massive-pro

RubrikyPodlaha