Partneři sekce:

Aktuální trendy obkladů do koupelen

Aktuální trendy obkladů do koupelen

Společnost KERAMIKA SOUKUP oficiálně představila 3. listopadu 2011 zbrusu nový prodejní areál umístěný v Praze 5 – Stodůlkách, který tvoří dva showroomy, sklad a školicí centrum. Přehledně uspořádané vzorkovny o rozloze 900 a 600 m2 nabízejí široký sortiment zboží týkající se koupelen i kuchyní, především obklady a dlažby, stavební chemii a příslušenství k obkládání.

Firma KERAMIKA SOUKUP je ryze česká společnost s českým kapitálem.

Svou první prodejnu zabývající se nákupem a prodejem obkladů a dlažeb otevřel Jiří Soukup st. v roce 1992 v Puškinově ulici v Plzni. Od té doby společnost úspěšně expanduje i do zahraničí.

Zajímavostí je například pobočka ve Spojených arabských emirátech, konkrétně v Dubaji. Již deset let vyrábí společnost obklady a dlažby vlastních designů na pronajatých linkách v Itálii, Španělsku a Německu. Tyto vlastní designové obklady dnes tvoří kolem 30 procent obratu.


Obklady do koupelny

Prostor koupelnového centra v Praze je rozdělen na showroom koupelen určených do menších prostorů a showroom, který zahrnuje velkoryse pojatá provedení.

Sekce vzorkovny pro menší koupelny se věnuje kvalitním materiálům za přijatelné ceny. Přináší unikátní řešení a inspiraci pro rekonstrukce koupelen v panelovém bytě. K tomuto účelu slouží vystavená bytová jádra, na kterých je názorně ukázáno, jak lze zvýšit kvalitu životního prostoru, aniž by zákazník musel sahat hluboko do kapsy.

V nové vzorkovně jsou potom představeny exkluzivní materiály nejnovějších designových a architektonických trendů, od jednoduchých řešení až po designérské skvosty. Nachází se zde více než 50 exklusivních koupelen.

KERAMIKA SOUKUP je přímým odběratelem keramických obkladů a dlažeb od zahraničních výrobců MARAZZI, CAESAR, SALONI, MARCA CORONA, ABK, IMOKER, APAVISA, APARICI, VIDEPUR, PERONDA, STRÖHER, EXAGRES, GRESAN, NAVARTI, OSMOSE, CASALGRANDE PADANA, STEULER.

Z českých výrobců obkladů spolupracuje společnost se značkou RAKO, kterou zastupuje společnost LASSELSBERGER.

Školicí centrum Ceresit
Součástí nového areálu je také školicí centrum vybudované ve spolupráci se společností Henkel – značkou Ceresit, která byla navázána již v roce 1997 po otevření první prodejny obkladů a dlažeb Jiřího Soukupa st. v Plzni.

KERAMIKA SOUKUP totiž nechce příslušenství koupelen pouze nabízet, ale chce poskytovat také relevantní informace k pracovním postupům při jejich výstavbě. Školicí centrum bylo otevřeno s ambicí stát se kompetenčním centrem pro odbornou i laickou veřejnost nejen pro region Prahy a středních Čech.

Zákazníci tady získají kompletní informace o produktové nabídce stavební chemie Ceresit, systémových řešeních, nových výrobcích a technologiích. Na seminářích získají také praktické dovednosti.

Součástí nového areálu je i hala se skladovací plochou větší než 1 500 m2, která umožňuje většinu sortimentu expedovat ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

Koupelny od A do Z
Cílem firmy je poskytovat úplný servis v oblasti koupelen a stát se odborníkem na pracovní postupy při jejich realizacích ve spolupráci se značkou Ceresit. Zájemci mají možnost dát si vytvořit grafické vizualizace prostřednictvím počítačových programů.

–>–>