90 stupňové rohové řešení s celoskleněným rohem zdvižně posuvného systému heroal S 77 SL v barevném odstínu Les Couleurs® Le Corbusier 4320H gris 59 splní bezmezně Váš požadavek na větší míru průhlednosti a zajistí dokonalou harmonii. Foto: heroal

Maximální výhled pro dokonalý zážitek z prostoru

Zdvižně posuvné systémy heroal S 77 SL a heroal S 77 HI v sobě spojují dlouhou životnost a funkčnost s prvotřídním designem a téměř neomezenými možnostmi kreativity. Splňují veškerá kritéria pro trvale využitelnou, energeticky úspornou stavbu – také pro velké plochy.

heroal S 77 SL: Dokonalá kombinace průhlednosti a tepelné izolace

Zdvižně posuvný systém heroal S 77 SL otevírá nové velkoplošné dimenze a díky své jedinečné inovativní rámové konstrukci zaručuje maximální průhlednost. Tento systém v sobě spojuje pohyblivé křídlo monorail s pevným zasklením rámu při minimálních pohledových šířkách.

Toto velkoplošné zasklení bez rámu s čistě vedenou linií představuje téměř neviditelný spojovací článek mezi interiérem a exteriérem. Díky drobným a modulárním konstrukčním detailům se hodí heroal S 77 SL neomezeně jak pro novostavby, tak také pro rekonstruované objekty.

V zasazení jako 90stupňové rohové řešení s celoskleněným rohem z izolačního skla nebo jako křídlový roh pro otevírání bez podpěry v rohu vytváří zdvižně posuvný systém heroal S 77 SL jako architektonický designový prvek jedinečný zážitek z prostoru. Speciální a osvědčené geometrie křídel heroal přitom splňují požadavky na tepelnou izolaci u všech velikostí a hmotností křídel.

Navíc zajišťuje technologie těsnění heroal se čtyřmi úrovněmi těsnění a použití těsnicích rohů z EPDM pro utěsnění křídel a středového spoje optimální výkonové vlastnosti, pokud jde o propustnost vzduchu a izolaci proti dešti s větrem.

V případě požadavku ještě vyššího komfortu je systém k dispozici s vyššími izolačními vlastnostmi: heroal S 77 SL/CC založený na optimalizovaném středovém spoji, který zajišťuje zlepšený izotermický průběh, a tím také komfortnější klima v interiéru.

Zdvižně posuvný systém heroal S 77 SL.
Zdvižně posuvný systém heroal S 77 SL. | Source: heroal

heroal S 77 HI: Vysoce tepelně izolovaný zdvižně posuvný systém

heroal S 77 HI je modulární zdvižně posuvný systém s moderním designem, který se vyznačuje svými vysokými tepelně izolačními vlastnostmi. Jako vysoce tepelně izolační systém nabízí heroal S 77 HI modulárně konstruovanou izolační zónu a technologii těsnění se čtyřmi úrovněmi a systémem „windstop“ pro utěsnění křídla a středového spoje.

Díky tomu lze dosáhnout hodnot UW ≥ 1,0 W/m²K. Kvalitní a hospodárné izolační materiály se používají v konstrukčních detailech zdvižně posuvného systému kritického z hlediska výhřevné techniky.

Zdvižně posuvný systém heroal S 77 HI.
Zdvižně posuvný systém heroal S 77 HI. | Source: heroal

Pro další zvýšení komfortu bydlení kromě vytvoření prostorného interiéru s dostatkem dopadajícího denního světla lze zdvižně posuvné systémy heroal S 77 SL a heroal S 77 HI pohodlně a téměř bezhlučně ovládat přes motorový pohon.

Hnací systém heroal SF Drive, který je zcela integrovaný do profilů, umožňuje pohodlné ovládání stisknutím tlačítka – na přání i pomocí dálkového ovládání nebo aplikace v chytrém telefonu. Pro neomezenou mobilitu nabízí heroal tyto systémy jako bezbariérovou variantu.

Kompatibilní drenážní systém heroal DS odvádí dopadající povrchovou vodu bez hromadění, aby se zabránilo poškození interiéru prosakující vlhkostí.

Drenážní systém heroal DS se hodí ideálně pro bezbariérová řešení a zajišťuje potřebný plošný odvod vody pro zamezení poškození prosakující vlhkostí.
Drenážní systém heroal DS se hodí ideálně pro bezbariérová řešení a zajišťuje potřebný plošný odvod vody pro zamezení poškození prosakující vlhkostí. | Source: heroal

Také z hlediska kreativity se nabízí u zdvižně posuvných systémů heroal mnoho možností: Díky práškovému lakování hwr s vysokou odolností proti působení povětrnostních vlivů lze hliníkové profily opatřit jakoukoli RAL barvou, efektní zušlechťující povrchovou úpravou heroal SD pro ušlechtilý dřevěný a moderní betonový vzhled a také exkluzivními barevnými odstíny Les Couleurs® Le Corbusier. Tak splynou vysoce kvalitní zdvižně posuvné dveře s pláštěm budovy.

Ovládací pole pro motorový pohon heroal SF Drive.
Ovládací pole pro motorový pohon heroal SF Drive. | Source: heroal

Další informace naleznete na: www.heroal.cz

heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co.KG
Österwieher Str. 80
33415 Verl, Německo
Tel.: +49 5246 507-0
Fax: +49 5246 507-355
E-mail: info@heroal.de