Jak sehnat krásný byt v Praze?

Jak sehnat krásný byt v Praze?

Sháníte byt v Praze, který bude přesně pro vás? Nemusí to být tak snadné. Nabídka je sice široká, ale mnoho bytů vám nemusí vyhovovat nebo jsou předražené. Nejlepší je využít služeb realitní kanceláře s bohatými zkušenostmi ohledně prodeje bytů v Praze, která vám ten pravý byt pomůže najít. Ať už máte zájem o zcela nový byt nebo o byt od soukromého vlastníka, čeká vás pravděpodobně několik neúspěšných cest a prohlídek, než seženete ten pravý. Nevzdávejte to, určitě tam na vás někde čeká.

K výstavbě nových bytů v Praze neustále dochází, ale bývají velmi rychle rozprodány. Musíte být velmi rychlí a nezaváhat. To je někdy velmi těžké, protože byt nekupujete mnohokrát za život a jde o významnou investici. Vyberte si vhodnou realitní kancelář ke spolupráci. Jak se nespálit? Důvěřujte prověřené společnosti, která je už na trhu nějakou dobu a zabývá se prodejem bytů v Praze. Pak máte jistotu seriózního obchodu a o starost méně. Vyberte takovou, se kterou má mnoho klientů pozitivní zkušenosti, například kancelář www.homesweethome.cz.

Jakou cenu za byt v Praze očekávat? Ceny jsou samozřejmě vyšší než v jiných lokalitách, neměly by ale být přemrštěné. Na druhou stranu, jedná se o dobrou investici. Malé byty v méně lukrativních lokalitách se dají sehnat od 1,5 milionu korun. Vyšší ceny čekejte v lukrativnějších částech nebo u prodeje bytů v Praze s větší plochou. To se týká například prodeje bytů na Praze 1.

Kvalitní realitní kancelář vám poskytne nejen prodej nemovitosti, ale i poradenství nebo finanční a právní služby. Pro zákazníka je to mnohem komfortnější. Velmi oblíbenou službou je nalezení bytu na přání. Máte přesné představy o novém bydlení, ale nedaří se vám takové nalézt? Hledáte například prodej bytů na Smíchově, v novostavbě, s pěkným výhledem a konkrétními dispozicemi? Nemáte na toto zdlouhavé hledání dostatek času? Nevadí. Realitní kancelář to udělá za vás a přijde s nabídkou bytů, které se blíží k vašemu ideálu.

ZDROJ: PR článek společnosti homesweethome.cz, s.r.o.