3 tipy, jak vybrat nadčasové bydlení
Galerie(3)

3 tipy, jak vybrat nadčasové bydlení

Každý rok vychází řada článků o nových trendech v oblasti módy, ale i bydlení. Trendy rychle přicházejí a stejně tak rychle odcházejí, avšak oproti módě není jednoduché měnit každý rok svůj interiér podle těch nejnovějších trendů. Máme pro vás tipy, jak poznat bydlení, které vás jen tak neomrzí.

Pokud vybíráte nové bydlení, nezapomínejte na to, že jde o investici do budoucna. Jak vybrat správné bydlení? Máme pro vás ukázkový příklad. Možná jste již slyšeli o soutěži Realitní projekt roku, který každoročně nominuje kvalitní developerské projekty v Čechách. Jedním z takových projektů je i Rezidence Modřanka, která spojuje nadčasovost i moderní bydlení.

1. Výborná lokalita
Důležitým hlediskem při výběru nového bytu je lokalita. Bydlet v rušném centru města může velmi brzy omrzet, zvláště pak rodiny s dětmi. Na druhé straně dojíždění daleko za prací či kulturním vyžitím není příjemnou záležitostí. Právě Rezidence Modřanka je ukázkou, jak skloubit bydlení v klidné části Prahy uprostřed zeleně a zároveň mít snadné a rychlé spojení do centra. Školy, školky, obchody či restaurace, vše je v docházkové vzdálenosti.

2. Architektura stavby
Nepodceňujte ani samotný vzhled a stáří stavby, ve kterém se byt nachází. Náklady na případné opravy se mohou vyšplhat opravdu vysoko. Zajímavé řešení nabídla Modřanka, jejíž architektonicky šťastné uspořádání domů do tvaru podkovy umožní vytvořit jedinečný soukromý prostor, součástí kterého bude atrium se stromy i dětské hřiště.

3. Nadčasový interiér
Promyšlený interiér se vám vyplatí jako investice do budoucna, zde platí střídmost a jednoduchost. Pro nadčasovost jsou důležité materiály a povrchy, které v interiéru použijete. Dejte přednost neutrálním barvám a osvědčeným přírodním prvkům, mezi které patří mimo jiné dřevo, beton, kovy a sklo.

Ať už zvolíte jakýkoliv styl pro svůj domov, nejdůležitější je, jak se v něm budete cítit vy sam

ZDROJ: PR článek Horizon Modřany s.r.o.