Trendy v projektování koupelen

Trendy v projektování koupelen

Trendem současných koupelen jsou bezbariérové, luxusní sprchové kouty v úrovni podlahy. Hlavním funkčním prvkem takového sprchového koutu je odtokový žlábek nebo vpusť - splývající s podlahou a zajišťující hladký odtok vody. Ultraploché je i ovládání vanové odpadní soupravy Geberit - tak ploché, že se o něj ve vaně můžete pohodlně opřít.

Vpusť Uniflex umožňuje realizaci sprch v rovině podlahy
Díky možnosti připevnění na podlahu, vysoké flexibilitě a chybové toleranci poskytuje vpusť Uniflex maximální komfort a jistotu montáže. Těsnicí příruba a těsnicí manžeta umožňují rychlé a bezpečné utěsnění podlahy ke stavební konstrukci a bezproblémová napojení, která nejsou ovlivněna vnitřním pnutím navazujících těsnicích úrovní.

Nová, tvarově a hydraulicky optimálně řešená zápachová uzávěrka umožňuje i při nejnižší stavební výšce zajistit průtočnou kapacitu 0,4 l/s, která odpovídá normě EN 1253, a současně dosahovat samočisticího efektu. K vpusti Uniflex pro sprchy v rovině podlahy je dodáváno šest designových souprav roštů, které byly řešeny cíleně podle různých směrů designů koupelen, a které tak umožňují optimální řešení pro každý typ koupelny.

Sprchový žlábek Uniflex: Plynulý přechod z mokra do sucha

Trendem současných koupelen jsou bezbariérové luxusní sprchové kouty v úrovni podlahy. Dlažba koupelny není opticky rušena nevzhlednou vaničkou, pokračuje plynule dál za prosklené dveře sprchy a vnáší do koupelny nový pocit prostoru, harmonie a elegance. Ústředním funkčním prvkem takového sprchového koutu je odtokový žlábek. Exkluzivní a perfektně funkční žlábky Geberit Uniflex jsou klíčem k dokonalé realizaci sprchového odtoku.

Vanová odpadní souprava Uniflex PushControl pro pohodlnější koupání

Místo točení stačí jednou stisknout! A již žádné diskuse o tom, kdo bude  sedět nad odtokem vany a bude ho do zad tlačit kolečko pro ovládání výpusti. Dejte přednost harmonii, relaxaci a nerušenému požitku z koupele pro každého zákazníka. Uniflex PushControl je představitelem nové generace vanových odpadních souprav.

Pamatujte: neotáčet, jen stisknout! Jedinečný komfort obsluhy a design nové vanové odpadní soupravy umožňují pohodlné opření. Jednoduchá elegance navíc činí z vanové odpadní soupravy i optimální vizuální doplněk vany. Konečně se můžeme pohodlně opřít na obou koncích vany. Ultraplochý chytrý design odpadní soupravy Uniflex PushControl vnáší do koupele nejen prvek harmonie, nýbrž i uměřenou eleganci.