AQUAPANEL
Galerie(6)

Kompletní řešení vytápění pro váš dům

Vybíráte nové radiátory? Rekonstruujete nebo stavíte? Víme kde najdete vše pod jednou značkou.

Ať už stavíte, nebo chcete svůj dům jen vylepšit, pod českou značkou KORADO najdete řešení pro každou místnost. Modely deskových těles RADIK vám prohřejí obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje ale i kuchyně nebo chodby. Ani potisk jejich čelní desky jakýmkoliv motivem není problém.

Pokud jste ve fázi výstavby, podívejte se na vytápění pomocí podlahových konvektorů KORAFLEX. Možná vás překvapí, že se jimi dá v létě i chladit. Barva i materiál krycí mřížky pomůžou doladit interiér do posledního detailu.

KORAFLEX
KORALUX
KORATHERM AQUAPANEL
KORATHERM REFLEX
RADIK LINE PREMIUM

Pro náročné moderní interiéry jsou nachystané designové kousky KORATHERM a KORATHERM Reflex se zrcadlem. Do atypických prostor s velkými prosklenými plochami využijete jejich vertikální provedení.

KORATHERM REFLEX
KORATHERM REFLEX |

KORALUX je řešením pro vaši koupelnu a to v jakémkoliv barevném provedení. Novinkou ve výrobním portfoliu společnosti KORADO je pro tento rok designové otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL.

KORATHERM AQUAPANEL
KORATHERM AQUAPANEL |

Moderní a jednoduchý vzhled tohoto designového radiátoru přesvědčí každého, že při výběru vhodného tělesa do koupelny není potřeba zůstávat jen u klasických „žebříků“ jako dosud. Rovné, geometricky přesně uspořádané profily tohoto tělesa působí luxusním a neokoukaným dojmem.

Vše a ještě více najdete na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO