Zlatá medaile IBF v kategorii design pro balkonové střešní okno

Zlatá medaile IBF v kategorii design pro balkonové střešní okno

Ve dnech 24. – 28. dubna 2012 se konal mezinárodní stavební veletrh IBF 2012, kde FAKRO poprvé vystavovalo své výrobky samostatně. Každoročně je v rámci IBF možno přihlásit exponáty do soutěže o Zlatou medaili. Letošní 1. místo v kategorii Design získalo inovativní balkonové střešní okno FGH-V Galeria. Kromě uznání odborníků se toto okno setkalo s velkým zájem veřejnosti.

Brněnský veletrh byl další událostí, na které FAKRO prezentovalo svoje výrobky. Na expozici o ploše 120 m2 byly představeny jak typické výrobky, tak nejaktuálnější novinky, mezi nimi také FGH-V P2 Galeria, v sestavě s oknem FDY-V Duet proSky, okno FTT U6/U8 Thermo a FTP-V P2 Secure.

Návštěvníci si na stánku FAKRO mohli prohlédnout velmi populární okna PVC, a to v dekorech zlatý dub a borovice. Někteří hosté nevěřili, že tato okna nejsou dřevěná, ale vyrobená z PVC. Zájem byl také o okna FPP-V preSelect, okna pro fasádní sestavy a půdní schody.

Mezinárodní stavební veletrh v Brně je jednou z největších prezentací inovací a trendů ve stavebnictví a příbuzných odvětvích v celé Střední Evropě. Každý rok je zde více než tisíc vystavovatelů a 80 tis. návštěvníků. Toto prestižní setkání stavebního odvětví každoročně přiláká do moravské metropole klíčové výrobce a obchodníky z celého světa.

–>–>