YBF absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku 2011

YBF absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku 2011

15. listopadu byly vyhlášeny výsledky soutěže, která si klade za cíl zmapovat aktuální developerské rezidenční projekty v ČR a představit je široké veřejnosti. Do prvního ročníku realitního klání se přihlásilo 93 projektů, které se realizují nejen v Praze, ale po celé České republice. Jak Odbornou porotu, tak komisi architektů nejvíce zaujal projekt společnosti YBF, který nese název Rezidence Jitřní. Projekt tak zvítězil nejen v úzké oblasti Prahy 4, ale i v celé republice a stal se tak absolutním vítězem soutěže.

Koncept exkluzivního bydlení
Projektové portfolio YBF zahrnuje rezidenční objekty, které jsou příjemným prostředím k životu a především výhodnou investicí, ale také moderní administrativní budovy.

Rezidence Jitřní je soliterní bytovou stavbou zasazenou do staré části Hodkoviček s již ukončeným územním rozvojem. Lokalita nabízí život blízko přírodě a přitom s výhodami velkoměsta na dosah. Vyniká skvělou dostupností sportovních a volnočasových center.

Členitá stavba s pěti nadzemními podlažími splňuje vysoké nároky na prostorové řešení a variabilitu. Interiéry s francouzskými okny, vysokými stropy a moderně řešenými úložnými prostory poskytují skvělé světelné podmínky. Objekt zahrnuje pouhých 31 bytů, aby si zachoval vzdušnost a respekt k privátnímu komfortu rezidentů.

Více informací na www.ybf.cz.

–>–>