Technický seminář – „HELUZ od A do Z“ v teorii a praxi

Technický seminář – „HELUZ od A do Z“ v teorii a praxi

Sérii samostatných seminářů připravila na únor a březen společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Jednodenní semináře pod názvem „HELUZ od A do Z“ v teorii a praxi – technicko informační fórum pro projektanty a stavitele proběhnou v pěti krajských městech.

Hlavními tématy budou zkoušky cihelných materiálů, statika svislých a vodorovných konstrukcí, tepelná technika a komínové systémy HELUZ. Témata budou přednášet odborníci ze společnosti HELUZ, jako host vystoupí s příspěvkem na téma Snižování energetické náročnosti budov také Ing. Jiří Šála, CSc., který je uznávaným odborníkem na tepelnou techniku budov.

V průběhu dne proběhne také ukázka zdění z cihelných bloků Family a montáže cihelného komínu HELUZ; chybět nebude ani slosování dotazníků o ceny a odborné publikace z vydavatelství JAGA.

Semináře jsou zařazeny do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT, účastníci tedy obdrží za absolvování semináře akreditační bod.

Více podrobností a přihlášku najdete na webových stránkách www.heluz.cz nebo na webu pořádající agentury AZ PROMO Praha.

Termíny seminářů

2. 2. 2012    Praha; Hotel Čechie, U Sluncové 618
9. 2. 2012    Hradec Králové; Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábř. 375
16. 2. 2012    Brno; Kongresové centrum BVV, Výstaviště 1
28. 2. 2012    České Budějovice; Hotel Gomel (ART IGY), Pražská tř. 2306/14
28. 3. 2012    Ostrava; Club hotel Harmony, 28. října 170

Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
–>–>