Prestižní ocenění iF product design award 2012 pro tři produkty firmy Schüco

Prestižní ocenění iF product design award 2012 pro tři produkty firmy Schüco

Prestižní nezávislé mezinárodní ocenění iF product design award, více než 50 let symbol vytříbeného designu a pokrokového způsobu myšlení, získaly produkty firmy Schüco, předního hráče na trhu v oblasti opláštění budov a solárních systémů, již v letech minulých.

S přibývajícím počtem žadatelů, kteří se o toto ocenění ucházejí, aktuálně se jedná o 1605 uchazečů ze 48 zemí, kteří přihlásili 4322 produktů, je však každé nové ocenění pro vítězné firmy stále cennější a významnější. Ze sortimentu společnosti Schüco odborná porota vybrala a ocenila hned tři inovativní a designově pokroková systémová řešení, která se mohou pyšnit „značkou“ iF product design award 2012. Řeč je o Schüco 2° System, průkopnickém komplexním systému pro opláštění budov, novém systému hliníkových posuvných profilů Schüco ASS 77 PD.SI a Schüco Door Control System (DCS), modulárním řídicím systému pro kontrolu vstupu.

Pro více informací navštivte
www.schueco.cz

Inteligentní a energeticky proaktivní systém opláštění budov Schüco 2° System

Vysoce tepelně izolovaný profilový systém pro velké posuvné stěny s maximální transparentností Schüco ASS 77 PD.SI

Modulární systém kontroly vstupu Schüco Door Control System, plně integrovaný do dveřních profilů, charakterizují nejnovější bezpečnostní technologie a sofistikovaný design.

–>–>