Pozvánka na Design Roadshow 2017

Pozvánka na Design Roadshow 2017

V polovině ledna odstartuje již 6. ročník odborného diskuzního semináře DESIGN ROADSHOW 2017. Odborná akce určená výhradně pro architekty, projektanty a bytové designéry proběhne postupně během roku ve všech krajských městech.

Tradiční interaktivní seminář si i v letošním roce klade za cíl ukázat tradiční i novinková řešení z produkce českých firem nebo českých značek. Reference účastníků předchozích let potvrzují vysokou odbornou úroveň přednášeného obsahu i vlastní akčně – aktivní průběh přednášek.

Jaká témata si pro odborníky připravili jednotliví přednášející?  

1.    Předokenní screeny a jejich schopnost odstínit teplo.
2.    Bezobložkový dveřní systém v mokré a suché výstavbě.
3.    Obložková hliníková zárubeň.
4.    Rub a líc akrylátových povrchů nábytkových dvířek.

Nad odborností přednášek drží záštitu specialisté výrobců J.A.P., Minirol a Trachea.

Pozvánka na design roadshow
Kromě přednášek odborníků čekají účastníky akce i reálné praktické ukázky či kvalitativní testy pevnosti tkaniny screenů a odolnosti nábytkových dvířek.

Nesmí chybět ani průběžná diskuze návštěvníků a přítomných odborníků. Samozřejmostí je i možnost individuální konzultace.

Termíny Design Roadshow 2017:

•    České Budějovice 12. 1.
•    Pardubice 19. 1.
•    Olomouc 26. 1.
•    Plzeň 2. 2.
•    Jihlava 9. 2.
•    Brno 2. 2.
•    Liberec 16. 3.
•    Ústí nad Labem 23. 3.
•    Ostrava 30. 3.

Další krajská města budou následovat v podzimním období. Aktuální přehled akcí je vždy na www.designroadshow.cz.

Každá akce začíná v 16:00 hodin a vstup je již tradičně zdarma.

Pozvánka na design roadshow

A jak hodnotili seminář Design Roadshow ročníku 2016 jeho účastníci?

Natali Vekeman, Bdoors s.r.o
Většina prezentací, na kterých jsem kdy byla, tak byla trošku nudná. Tady vše probíhalo kreativně a interaktivně, což se mi moc líbilo. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, jednotlivé prezentující firmy bych chtěla brzy kontaktovat a navázat nějakou spolupráci.

Ing. arch. Jaroslav Tachecí, Studio JATA
Takový seminář je určitě lepší než jen nějaké přednášky. Tady je to hodně zaměřeno na architekty, což oceňuji. Prezentující firmy znám, s některými dlouhodobě spolupracuji a jsem velmi spokojen. Seminář hodnotím velmi kladně.

Ing. Lenka Bidermannová
Seminář byl pro mě velice poučný, zejména prezentace o dveřích a bezobložkových zárubních. Zde jsem se dozvěděla nové věci. Přínosné pro mě bylo i představení roletek a screenů, také i z hlediska ceny, to je pro mě a mé klienty vždy důležitá informace.

Miroslav Křižan, Ateliér MY a Jakub Stach, Interior design
Seminář byl inspirativní a informativní, jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit. Bezobložkové zárubně jsme znali od italských firem, bylo velmi zajímavé je vidět od české firmy a takto naživo.

Václav Mázný, Variant Příbram s.r.o
Já bych řekl, že je to tady opravdu velmi plodné, protože se dozvíme věci, které se jinde nedozvíme, a můžeme se zeptat na to, na co se jinde zeptat nemůžeme.

Přihlášku na akci je možné zaslat na email designroadshow@dendrit.cz nebo se lze přihlásit pomocí registračního formuláře na www.designroadshow.cz, na kterých najdete i bližší informace o programu seminářů a všechny termíny konání jednotlivých akcí.

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

Komentáře