Nové lepidlo na vinylové dílce, PVC a pryžové podlahoviny – Ultrabond Eco V4 SP Fiber

Nové lepidlo na vinylové dílce, PVC a pryžové podlahoviny – Ultrabond Eco V4 SP Fiber

Společnost Mapei představila na veletrhu Domotex 2012 novinku mezi lepidly na podlahové krytiny Ultrabond Eco V4 SP Fiber. Jedná se o novou modifikaci produktu Ultrabond Eco V4 SP, která si za několik posledních let získala na trhu přízeň řady podlahářů při pokládání moderních vinylových podlah, a to především díky své vysoké kvalitě.

Ultrabond Eco V4 SP Fiber díky jedinečné receptuře a obsahu vláken vyniká velmi dobrou pevností spoje a také vysokou deformovatelností. Má velmi dlouhou otevřenou dobu, což umožňuje jeho pohodlnou aplikaci. Toto lepidlo je možné použít na místech, kde je potřeba zvýšit rozměrovou stálost podlahových krytin. Díky těmto vlastnostem se z něj stává vhodná alternativa oboustranně nanášených neoprenových a epoxi-polyuretanových lepidel.

Je ideální pro aplikaci na moderní vinylové dílce, PVC a pryžové podlahy. Těmto povrchům poskytuje v porovnání s běžnými lepidly rozměrovou stálost. Certifikace GEV EMIODE EC1 Plus a Blue Angel dokazují, že lepidlo neobsahuje organické těkavé látky, a tudíž je bezpečné jak pro spotřebitele, tak i pro konečného uživatele. Díky dobrým vlastnostem lepidla je možné snížit spotřebu při pokládce podlahových krytin až o 10 %. Zpracovatelé se tedy mohou těšit na výrobek, který se jednoduše aplikuje a navíc zaručuje až o 50 % vyšší pevnost spoje ve srovnání s jinými běžně používanými disperzními lepidly.

–>–>