20 let STŘECHY PRAHA
Galerie(4)

20 let STŘECHY PRAHA

Na 20. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA se budou prezentovat největší výrobci a dodavatelé střešních materiálů, silně budou zastoupeny všechny druhy střešních krytin, ale i izolací, střešních doplňků či vybavení pro řemeslníky. Veletrh proběhne 8. – 10. 2. 2018 v PVA EXPO PRAHA spolu s veletrhy ŘEMESLO PRAHA, SOLAR PRAHA a projektem PURPO PRAHA. Nabídku doplní vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb. 

Proběhnou semináře k novele stavebního zákona, přednášky o nejčastějších chybách ve střešním plášti či jak ochránit půdní trámy a krovy. Pro vlastníky a správce budov je určen seminář „Vnitřní prostředí v budovách“, kde se lidé dozvědí, co je důsledkem defektů obálky budovy a chyb při zateplování, jak zajistit vyvážené mikroklimatické podmínky, jak řešit nadměrnou vlhkost v interiéru, výskyt plísní, jak je důležitá pravidelná údržba spalinových cest.

Dalšími tématy jsou například dřevěné konstrukce střech, střešní fotovoltaika či GDPR. Užitečné rady nabídnou odborníci ve Stavebním poradenském centru a v Centru pro alternativní zdroje a úspory energií. Návštěvníci mohou vyhrát střechu na rodinný dům a další ceny.

Zlevněnou vstupenku naleznete na www.strechy-praha.cz