VÝZVA ARCHITEKTŮM: Zúčastněte se Salonu dřevostaveb 2012

VÝZVA ARCHITEKTŮM: Zúčastněte se Salonu dřevostaveb 2012

Architekti a architektonická studia mají po roce opět možnost přihlásit své realizace k účasti na výstavě Salon dřevostaveb 2012. V pořadí již sedmý ročník této největší české přehlídky architektury dřevostaveb se uskuteční v termínu 23.-26. 2. 2012 jako doprovodný program veletrhu Dřevostavby 2012.

Uzávěrka přihlášek pro účast na Salonu dřevostaveb 2012 je 7. 12. 2011.

Vyzýváme architekty a architektonická studia, kteří v poslední době (nejlépe v roce 2011) dokončili realizaci jakéhokoliv typu stavby s použitím dřeva: Přihlaste své realizace k účasti na přehlídce Salon dřevostaveb 2012!

Salon dřevostaveb je nesoutěžní přehlídka nejlepší české architektury s použitím dřeva, která za poslední dobu vznikla zejména na našem území. Vítáme všechny stavební druhy od rodinných a rekreačních domů přes inženýrské objekty až po průmyslové. Cílem je zviditelňovat kvalitní realizace a poutavou formou široké laické i odborné veřejnosti ukázat cestu dřevěné architektury, která je odpovědná k životnímu prostředí a zároveň nerezignuje na kvalitu architektury a designu.

Pro architekty je Salon ideální příležitostí pro zviditelnění jejich práce a zároveň možností ke srovnání s „výsledky“ dalších kolegů. Oproti minulým ročníkům se letos přesouváme i do ciziny a doufáme, že budeme moci představit to nejlepší z dřevěné architektury i od našich kolegů např. ze Slovenska nebo Rakouska.

Pro účast na Salonu dřevostaveb 2012 zašlete náhled jedné či více Vašich staveb (fotografie realizace a základní výkresy) na e-mail g.kocourkova@prodesi.cz.

Kontaktní osoba pro přihlašování projektů:
Gabriela Kocourková
Prodesi, v. o. s.
GSM:   731 711 148

–>–>