Třetí rezidenční projekt společnosti YIT Stavo během jednoho roku

Třetí rezidenční projekt společnosti YIT Stavo během jednoho roku

Nová developerská společnost na českém trhu YIT Stavo dokazuje, že své plány dostat se mezi pětici nejsilnějších tuzemských developerů rezidenčních projektů myslí vážně. Zahajuje již třetí projekt během posledního roku – bytový dům KOTI Troja.

KOTI Troja v Praze 8 nedaleko Trojského zámku, pražské ZOO, botanické zahrady a vinice svaté Kláry v rámci svých 83 bytových jednotek v 10 nadzemních podlažích nabídne jak byty klasické, tak i mezonetové v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 31 m2 až do 151 m2. Pod architektonickým řešením je podepsán ateliér C.A.I.S. architekti. Projekt je koncipován jako nízkoenergetický s průkazem energetické náročnosti budovy B. Dokončení celého projektu je naplánováno na jaro 2013.

Stejně jako předchozí projekty společnosti YIT Stavo – KOTI Hostivař a KOTI Hájek – vychází i KOTI Troja ze zásad kvalitního finského bydlení Charakteristické jsou  prvky skandinávské architektury a designu a široké možnosti individuálního řešení jednotlivých bytů. 18 bytových jednotek bude dle finských tradic vybaveno saunou. Ke každému bytu patří sklepní kóje, k většině bytů pak balkón nebo terasa. Součástí domu je rovněž kočárkárna. Ve třech podzemních podlažích bude k dispozici 73 parkovacích stání.

Zdroj: YIT Stavo

–>–>