Nalaďte si online konferenci Autodesk LIVE 2019

Nalaďte si online konferenci Autodesk LIVE 2019

Seznamte se s nejnovějšími CAD a BIM technologiemi a s novými návrhovými produkty Autodesk prostřednictvím unikátní online konference Autodesk LIVE 2019.

Dne 24. dubna 2018 vysílá společnost CAD Studio interaktivní veřejný videostream, ve kterém představí nové produkty řady Autodesk 2019. Díky tomuto živému internetovému vysílání se můžete seznámit s novinkami CAD, BIM a PDM produktů Autodesk, odkudkoliv z pohodlí vašeho křesla – přímo na vašem na počítači, notebooku, tabletu, telefonu, na televizoru doma nebo ve vaší firemní zasedací místnosti či školní učebně.

Divákům zde předvedeme zajímavé novinky produktů AutoCAD 2019, Inventor 2019, Revit 2019, Civil 3D 2019 nové profesní sady Autodesk Collection, cloudový Fusion 360, nové služby BIM 360 a další nejnovější cloudové technologie a populární nadstavbové aplikace, včetně bonus nástrojů CS+. Dopolední sekce vysílání je věnována strojírenství, odpolední sekce pak stavebnictví.

Ze zaslaných registrací účastníků konference bude na konci vysílání vylosován nový majitel chytrých hodinek Garmin. Účast na této online konferenci je bezplatná.

Registrujte se včas na stránce Autodesk LIVE 2019.

Komentáře