KNAUF Praha získal prestižní Certifikát výjimečnosti

KNAUF Praha získal prestižní Certifikát výjimečnosti

Významné ocenění za dlouhodobé zlepšování kvality svých výrobků a služeb získala firma Knauf v projektu Listopad – měsíc kvality v České republice. Firma se tak zařadila po bok dalších 12 oceněných firem, které převzaly Certifikát výjimečnosti od společnosti TÜV SÜD.

Program Měsíce kvality navazuje na celoevropskou iniciativu Evropského týdne kvality, který probíhal od 8. do 12. listopadu 2010, a jehož podtitulem bylo Kvalita = faktor úspěchu.

„Tohoto ocenění se velmi vážíme, neboť je zrcadlem naší dlouhodobé snahy poskytovat zákazníkům vždy nejvyšší kvalitu všech našich výrobků“, uvedl při příležitosti předání cen Dipl. Ing. Jiří Vrtal, vedoucí závodu Knauf Praha – Počerady.

TÜV SÜD Czech je vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace, testování a vzdělávání v České republice. Certifikát výjimečnosti propůjčuje TÜV SÜD Czech českým firmám napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb již čtvrtý rok. Podmínkou pro získání ocenění je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování služeb, procesů nebo výrobků. Oceněná firma tedy musí být držitelem více certifikačních dokumentů, jež garantují, že usiluje o neustálé zlepšování své výroby či přístupu k zákazníkům, zaměstnancům nebo životnímu prostředí.

Zdroj: Knauf Praha, s. r. o.
 –>–>