Elektrické žebříky do koupelny

Elektrické žebříky do koupelny

Elektrické sušáky jsou v dnešní době velmi praktické a hodí se převážně do malých koupelen. Sušák se dá ihned namontovat bez jakéhokoliv plnění a další jiných příprav. 

Elektra

Efektivní elektrický sušák ručníků s nízkou  spotřebou  energie je vyrobený z leštěné nerezi . Díky způsobu vytápění “ suchá báze“ zaručuje dlouhou životnost. Sušák ručníků je pouze na elektřinu. Součástí radiátoru je vypínač VS1. Elektra je dodávána v několika  velikostech.  V nabídce je i horizontální provedení o rozměru 1200 x 690 mm. Cena sušáku  od  7.744,- s DPH.

Venus, Fenix

Elektrické sušáky  Venus  a Fenix  jsou velmi praktické a flexibilní vyrobené z leštěné nerezové oceli. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Sušák Venus se vyznačuje zaoblenými rameny. Sušák Fenix rovnými rameny.  Ramena radiátorů lze otočit o 180°, které umožnují snadné zavěšení ručníků. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Zákazník má na výběr připojení se skrytým elektrickým připojením nebo pomocí kabelu. Cena od  7.611,- s DPH

www.pmh-co.cz

Zdroj: PR článek společnosti P.M.H.-Invest & Trade spol. s.r.o.

RubrikyUdálosti