Portál ASB

O ASB-portal.cz

ASB-portal.cz se během své existence stal důležitým zdrojem informací a internetovým průvodcem v oblasti architektury, stavebnictví a stavebního podnikání v České republice.

Denně aktualizovaný obsah tvoří:

  • odborné články (denně nové)*
  • firemní aktuality, novinky
  • analýzy
  • kalendář události – konference, výstavy, veletrhy, přednášky
  • videopřehlídky zajímavých světových a domácích staveb, animované vizualizace velkých projektů, rozhovory
  • součástí článků je galerie obrázků s popisky a diskuse k článku.
  • návštěvníci portálu mají možnost dostávat e-mailem týdenní přehled nejdůležitějších článků

ARCHITEKTURA

V rámci sekce Architektura najde čtenář (architekt, projektant) informace o projektech a nových realizacích, rozhovory s architekty a designéry, představení architektonických i designérských ateliérů a prezentace jejich nejznámějších děl. Součástí jsou i inspirativní řešení interiérů, design interiérových prvků, nábytku, stavební detaily, tvorba designérů a interiérových architektů. V podsekci Stavba a budovy se návštěvník dozví důležité informace o průmyslových, bytových, nebytových, sportovních, administrativních, inteligentních, pasivních a nízkoenergetických budovách.

STAVEBNICTVÍ

Tato sekce je určena zejména výrobcům, dodavatelům a realizátorům. Obsahuje informace o nových a zajímavých stavebních materiálech nebo výrobcích dostupných na českém trhu. Obsah tvoří články a informace o materiálech, technologiích, stavební technice, konstrukcích a podobně.

BYZNYS

Sekce Podnikání a trh obsahuje informace o rozhodujících firmách a lidech z oblasti stavebního trhu a developmentu i informace o soukromých zakázkách, veřejných soutěžích a připravovaných projektech.

Kontakt na redakci:

asbportal@jagamedia.cz