asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

WolfAkademie: nová úroveň vzdělávání pro profesionály

19.02.2014

Společnost Wolf Česká republika, specialista na vytápěcí, větrací a klimatizační techniku, spustila v polovině února vzdělávací instituci pro profesionály v oboru s názvem WolfAkademie.

Zabezpečení úsporného provozu a tepelné pohody v budovách vyžaduje, aby všechny součásti vytápěcího a větracího systému i klimatizace efektivně spolupracovaly. Stále složitější produkty a systémy, které se objevují na trhu, kladou na pracovníky montážních firem nutnost celoživotního vzdělávání v oboru. Investoři a koncoví spotřebitelé jsou náročnější a požadují nejen instalaci, ale také poradenství a „vyladění" celého systému tak, aby přinášel nejen maximální úsporu provozních nákladů, ale rovněž požadovanou tepelnou pohodu a komfort. A právě WolfAkademie je reakcí na tyto nové tržní podněty.

„Prostřednictvím WolfAkademie se mohou zájemci zúčastnit odborných seminářů na různá témata z oblasti vytápění, větrání či klimatizace, které spojují teoretické vědomosti s praxí. Během seminářů budou pracovat s nejmodernějšími zařízeními Wolf v plném provozu. V rámci WolfAkademie mají také možnost vyzkoušet si v praxi montáž podlahového a stěnového vytápění gabotherm®,“ říká Ing. Josef Zbořil, manažer WolfAkademie.

WolfAkademie je bezplatná a probíhá v brněnském Technologickém centru úspory energií Wolf, které je jedním z nejmodernějších školicích center v České a Slovenské republice. Partneři společnosti Wolf, kteří absolvují odborné semináře, obdrží certifikát potvrzující, že nabyli vědomosti a znalosti pro práci s technikou této značky.


Přehled termínů únor - březen 2014

Kondenzační kotle Wolf do 24 kW - 25. únor, 5. březen, 27. březen 2014
Nízkoteplotní sálavé systémy gabotherm® - 27. únor, 11. březen, 25. březen 2014
Kondenzační kotle Wolf s výkonem 35 až 100 kW - 4. březen 2014
Kondenzační kotle Wolf nad 100 kW - 6. březen 2014
Solární systémy Wolf - 12. březen 2014
Řízené větrání s rekuperací tepla Wolf CWL - 18. březen 2014
Tepelná čerpadla Wolf - 19. březen 2014
Komunikační systém WRS - 26. březen 2014

www.wolfcr.cz

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media