asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Wolf otevírá nový showroom

19.04.2013
Společnost Wolf Česká republika otevřela 11. dubna 2013 pro veřejnost nový showroom v Brně, který bude zároveň školicím centrem pro systémy Wolf v České republice a na Slovensku. Na celkové ploše 200 m2 si budou moci zákazníci prohlédnout funkční instalace moderních komplexních systémů vytápění, větrací a klimatizační techniky.
Společnost Wolf Česká republika chce být ke svým partnerům a zákazníkům blíže, a proto otevírá prezentační a školicí centrum Wolf v Brně v areálu Veletrhů Brno (BVV). Showroom se nachází v budově Nového Tuzexu v Bauerově 10, mezi 9. a 10. bránou. Aby si mohli návštěvníci ověřit naživo princip instalace a regulace precizní německé techniky, v prezentační části centra mohou vidět systémy Wolf a gabotherm®, které tvoří produkty propojené do ucelených sestav.

Celé prezentační centrum je členěno do několika logických celků. V přízemí budovy se nachází sekce střední a velké kotlové techniky, sekce větrání a klimatizace a sekce vytápění a nízkoteplotních sálavých systémů pro rodinnou výstavbu.

„Těšíme se, že v našich nových prostorech budeme moci přivítat nejen zákazníky, ale i naše partnery. Modelové instalace jsou totiž určené i pro efektivnější prezentaci aplikace a funkcí našich zařízení,“ říká Ramon Haas, generální ředitel společnostiWolf Česká a Slovenská republika.

Ve střední části budovy je umístěné moderní školicí středisko, kde se mohou montážní firmy a servisní partneři školit v procesech instalace a servisu produktů Wolf. Toto středisko je datově propojeno s nejvyšším podlažím centra, ve kterém se nachází funkční kotelna vytápějící celou budovu. V rámci kotelny jsou instalovány kromě kondenzačních kotlů Wolf i tepelné čerpadlo vzduch–voda, sestava solárních panelů a zásobníky vody. Údaje z těchto zařízení jsou přenášeny přímo do školicího centra. V tomto prostoru je i oddělení pro praktickou ukázku systémů gabotherm®, kde si montážní firmy mohou vyzkoušet instalaci nízkoteplotních sálavých soustav.

„Realizační firmy, které s námi spolupracují, procházejí přísnými kritérii výběru a potřebují dostatek informací, aby mohly zabezpečit kvalitu montáže, servisu a údržby systémů Wolf. Úlohou prezentačního a školicího centra je nejen prezentovat filozofii a produkty Wolf a gabotherm®, ale také vzdělávat naše partnery. Naší vizí je zvyšovat úroveň celého trhu vytápění, větrání a klimatizace, čemuž má napomoci i nový showroom Wolf,“ dodává Ramon Haas.

Přední evropský výrobce energeticky úsporných systémů Wolf je znám uceleným portfoliem v oblasti vytápění, větrání a klimatizace. V prodejně zákazníci najdou modelové instalace zdrojů tepla – kondenzační kotle, nízkoteplotních sálavých systémů – podlahové a stěnové vytápění, ohřevu vody, solárních systémů, tepelných čerpadel, větracích jednotek a klimatizace. Komplexnost značky Wolf tvoří nejen samotná šíře obchodního programu, ale i odborné poradenství, služby předprodejní a prodejní péče a servisu.

Zdroj: Wolf Česká republika s.r.o.

-->-->


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media