asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Tradiční výrobce radiátorů KORADO nyní vyrábí i konvektory

19.05.2014

Významným krokem k rozšiřování výrobkového portfolia společnosti KORADO byla nedávná akvizice společnosti LICON HEAT s.r.o., díky níž se výrobní program rozšířil o kompletní sortiment konvektorů.

Letošní novinka ve výrobkovém portfoliu společnosti KORADO, konvektorová otopná tělesa, po technické i designové stránce plnohodnotně doplňuje nabídku radiátorů skupiny KORADO.

Nově vytvořené produktové řady konvektorů navazují na dlouholetou tradici značky LICON a jsou rozčleněny do 5 výrobkových skupin, ve kterých jsou zařazeny i konvektory s ventilátorem, konvektory pro vlhké prostředí (InPool) a konvektory umožňující topení i chlazení. Jedná se o podlahové konvektory KORAFLEX, otopné lavice KORALINE, nástěnné konvektory KORAWALL, speciální fasádní konvektory KORASPACE a tepelné výměníky KORABASE. Kompletní sortiment konvektorových těles KORADO je v prodeji od dubna 2014.

www.korado.cz

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Saša
Konvektory mají budoucnost, možná nahradí i klasické radiátory. Dnes je veliká móda stavět nové domy hodně prosklené. Stěny s posuvnými dveřmi nahrazují klasické zdivo, trojsklo nebo čtyřsklo má skoro stejné tepelněizolační vlastnosti jako zateplená fasáda. A před prosklené stěny radiátor nedáte, tam patří podlahový konvektor. Mě osobně nová řada konvektorů od firmy Korado líbí.
Odpovědět | 28.07.2014, 19:44

Další z Jaga Media