asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Radiátory Pegasus, Retro

12.07.2018

Designové deskové radiátory nejen do Vaší koupelny, ale i obýváků, haly atd.

Pegasus je atypický radiátor, který lze použít v každém interiéru. Široká nabídka rozměrů a povrchových úprav uspokojí i ty náročnější požadavky na design. Radiátor lze připojit jak klasicky po stranách tak i pomocí středového připojení 50 mm. Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Ze zadní strany se nachází bílý radiátor, na který se pomocí magnetů upevňuje deska, která zasahuje i do stran a tím bílý radiátor úplně zakrývá. Deska Pegasus je k dostání v provedení chrom, nerez, antracit, strukturální hnědá, bordó,…. Jako vhodný doplněk doporučujeme náš chromový držák ručníků, který lze umístit dle Vaší fantazie.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-pegasus-p22.html

Radiátor Retro je konstrukčně řešený stejně jako radiátor Pegasus. Zaoblená hrana radiátoru navozuje vzhled masivního radiátoru. Trubky těsně kopírují kryt radiátoru a tím je zajištěno plynulé sundání ručníků. Radiátor lze napojit na středové připojení nebo i po stranách. K dostání v mnoha trendy barevných provedení. Ze zadní strany se nachází klasický radiátor, na který se pomocí magnetů upevňuje deska stejné povrchové úpravy, která zasahuje i do stran radiátoru a tím radiátor zakrývá.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-retro-p2.html

Jako příslušenství k těmto radiátorům doporučujeme kromě ventilů z naší nabídky i topnou tyč PMH-HT s termostatem, která reaguje na teplotu topného média v radiátoru a umožňuje nastavení teploty v rozmezí 30–60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí a funkce proti zamrznutí tekutiny ANTIFREEZE zvyšují komfort užívání. Potěší také nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. Funkce + 2h BACK nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení nebo funkce + 2h OFF umožní automatické vypnutí. K dostání v povrchových úpravách chrom, bílá, metalická stříbrná a černá.

Topná tyč HT2 je s krouceným kabelem ukončená vidlicí. HT2-RK s rovným kabelem bez ukončení a topná tyč PMH-HT1 je určená k přímému napojení elektrického kabelu vyvedeného ze zdi.

www.pmh-co.eu/produkty/topna-tyc-pmh-ht2-p47.html

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H. Invest & Trade spol. s r.o., www.pmh-co.cz

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media