asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Pozvánka na veletrh Chillventa 2012

14.09.2012
Mezinárodní veletrh chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel Chillventa navazuje na úspěchy předešlých ročníků a pokračuje v růstovém trendu. Letos se na Chillventě prezentuje nejen více vystavovatelů, ale zvětšila se i výstavní plocha a očekáván je i nárůst v počtu návštěvníků. V termínu od 9. do 11. října představí na 920 vystavovatelů z celého světa řešení chladicí a klimatizační techniky, od komerčního a průmyslového chlazení až po tepelná čerpadla. Česká republika je zastoupena 15 vystavovateli. Všechny vystavovatele a jejich aktuální informace o výrobcích naleznete na www.ask-Chillventa.de.

Technika chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel je všude – nevnímáme ji ale na první pohled. Je všudypřítomná a nepostradatelná a výraznou měrou přispívá ke kvalitě našeho života – ve vnitřních prostorech nebo jako inteligentní metoda regulace teploty.

… Chillventa vám ukáže celý svět chlazení a klimatizace

Že je Chillventa celosvětově nejoblíbenějším oborovým setkáním, to má svůj důvod: vystavovatelé z celého světa zde jednou za dva roky předvádějí nejnovější řešení chladicí a klimatizační techniky. Setkají se zde mezinárodní odborníci, aby diskutovali o aktuálních tématech a trendech a poukázali na problémy a možnosti jejich řešení.

… žhavé trendy budoucnosti

Tepelná čerpadla jsou nepostradatelnou součástí energetického trhu zítřka a opravdovou technikou budoucnosti, která je ústředním prvkem progresivních koncepcí, jako například NZEB – Nearly Zero Energy Buildings (Budovy s energetickou spotřebou blízkou nule). Tepelná čerpadla představují komfortní a energeticky účinnou alternativu k jiným výrobníkům tepla.
… pro čisté a vysoce čisté prostory

Inovativní řešení pro čisté a vysoce čisté prostory – královskou disciplínu chladicí a klimatizační techniky – zažijí návštěvníci v sekci Cleanroom Village. Tato technika je nepostradatelnou pracovní základnou medicínského výzkumu a nanotechnologických laboratoří, protože čím jemněji se filtruje vzduch, tím menší obsahuje částice. V kooperaci se sdružením TÜV Süd vznikla na veletrhu Chillventa sekce Cleanroom Village, která díky jednoznačnému zaměření na obory Medical Device, rizikové laboratoře, mikroelektroniku a potravinářský průmysl plní funkci kompetenčního centra pro odborné projektanty a architekty.

… Chillventa Congressing

Kongresový program začíná v pondělí 8. října – již jeden den před zahájením veletrhu. Na více než 130 workshopech, přednáškách a sympoziích seznámí špičkoví zahraniční přednášející z organizací ASERCOM, EPEE, EHPA a IEA s nejnovějšími poznatky v souvislosti s chladicím okruhem. K vrcholům programu patří sympozium Nearly Zero Energy Buildings – NZEB a navazující workshop ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating and Air Conditioning Engineers).


… vstupenka pro čtenáře TZB Haustechnik zdarma a zájezd pro návštěvníky z České republiky

Udělejte si sami obrázek o mnohostranných možnostech využití a navštivte veletrh Chillventa. TZB Haustechnik vám nabízí vstupenku na veletrh zdarma. Zaregistrujte se na www.chillventa.de/voucher a zadejte zde svůj osobní kód: ticket4U10. Po registraci obdržíte jednodenní vstupenku na vaši e-mailovou adresu.

Jako dopravní prostředek na veletrh můžete využít jednodenní autobusový zájezd, který je pořádán oficiálním zastoupením norimberské veletržní společnosti ve spolupráci se Svazem CHKT. Zájezd se uskuteční ve středu 10. října 2012. Odjezd z Prahy je plánován na 6.00 hod. a návrat kolem 22.00 hod. tentýž den. V případě jakýchkoli dotazů ohledně veletrhu Chillventa, zájezdu či vstupenek na veletrh neváhejte kontaktovat oficiální zastoupení veletrhu Chillventa v ČR, společnost PROveletrhy, s. r. o., info@proveletrhy.cz, tel. 220 511 974, www.proveletrhy.cz.


Foto: NuernbergMesse / Thomas Geiger
-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media