asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Nejlepší tepelná izolace ze skelné vlny v ČR

05.08.2010
Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. uvádí na český trh novinku v podobě unikátního izolačního materiálu ze skelné vlny s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi pod názvem Isover MULTIMAX 30 s λD=0,030 Wm-1K-1.
Díky přelomové technologii skládání minerálních vláken byl v laboratořích Isover vyvinut materiál Isover MULTIMAX 30, minerální izolace ze skelných vláken s nejlepším součinitelem tepelného vodivosti na českém trhu (λD=0,030 Wm-1K-1).

Pro své jedinečné parametry jsou desky Isover MULTIMAX 30 jsou vhodné pro izolaci šikmých střech či vnějších stěn předvěšených fasádních systémů, kde se vkládají pod obklad do roštu nebo se mechanicky kotví ve skladbách vícevrstvého zdiva.

V souladu s myšlenkou pasivního Multi-Komfortního domu Isover tento nový produkt poskytuje všestranný komfort bydlení, tepelnou i zvukovou pohodu uvnitř budov, a to zejména díky svým vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem, dokonalé schopnosti propouštění vodní páry (nízkému difúznímu odporu) a výborným akustickým vlastnostem z hlediska zvukové pohltivosti.

Největší uplatnění skelné izolace Isover MULTIMAX 30 je všude tam, kde je potřeba dosáhnout maximálního izolačního efektu při minimální tloušťce izolační vrstvy, např. v nízkoenergetických a pasivních domech.

Zdroj: Saint-Gobain Isover CZ s.r.o.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media