asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Kondor.cz – profesionál v oblasti hutního a stavebního materiálu

12.08.2012
Již před více než dvaceti lety zahájila svou činnost firma Kondor. Od té chvíle vyrostla v předního českého dodavatele hutního materiálu, nabízí širokou paletu výrobků a spolu s komplexní nabídkou doprovodných služeb představuje ideálního dodavatele pro stavební firmy i jednotlivce.


Nejširším sortimentem se chlubí Kondor v oblasti stavebního materiálu, ocelových produktů a vybavení pro stavební firmy a řemeslníky. Nabízí zde širokou paletu ocelových nosníků a profilů, plechy, ale i betonářskou ocel nebo prvky vyrobené z barevných kovů. Ve stavebnictví naleznout uplatnění ocelové i chemické kotvy nebo nosníky.

Vedle prodeje hutního a stavebního materiálu nabízí Kondor i řadu doprovodných služeb, mimo jiné například žárové zinkování, dělení materiálu nebo ohýbání plechu.

Po otevření centrálního skladu přibývá armovna a pálicí centrum

Přelomovou událostí v historii společnosti bylo otevření centrálního skladu v pražském Radotíně, ke kterému došlo v roce 2009. Díky němu mohl Kondor poskytovat své zboží a služby ve vyšší kvalitě a nesrovnatelně rychleji. Jako součást skladu bylo vybudováno i dělicí centrum pro dělení tyčových materiálů a nosičů, pálicí centrum nebo armovna pro ohýbání betonářské výztuže a sítí.

„Naším cílem je, aby spolupráce s našimi zákazníky mohla být založena na oboustranné důvěře,“ říká Petr Přerovský, ředitel prodeje společnosti Kondor.cz.

„Naše kapacity umožňují vyhovět zakázkám od těch nejmenších až po vysoce objemově náročné. Jsme zároveň hrdí na to, že zajišťujeme téměř veškeré doprovodné služby od pískování až po velmi oceňované dělení materiálu bez prořezu,“ dodává.


8 prodejen a 1 centrální sklad

Společnost Kondor má dnes osm prodejen na několika místech republiky. Každá z nich je denně zásobována z centrálního skladu, který zároveň zajišťuje řadu doprovodných služeb.

Váš partner pro hutní materiál, to je Kondor.cz.

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media