asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

KM Beta doplňuje nabídku stavebních materiálů o malty a omítky PROFIMIX

15.06.2011
Nabídku stavebních materiálů KM BETA právě rozšiřují malty a lepidla, ale také cementové potěry, stěrkovací hmoty, jádrové a štukové omítky a tepelněizolační malty a omítky se značkou PROFIMIX. Maltové a omítkové směsi PROFIMIX vyrábí nový, nedávno dokončený výrobní závod v Bzenci na Hodonínsku. Ten je již pátým závodem KM Beta v České republice a zároveň největší ryze českou maltárnou u nás.
Závod je ve své kategorii jedinou ryze českou maltárnou (v kategorii maltáren s kapacitou nad 50 tisíc tun ročně). Nový závod zaměstná asi tři desítky zaměstnanců z regionu.

Ucelená nabídka
Značka PROFIMIX zastřešuje široký sortiment směsí podle příslušných receptur pro stavební průmysl, balených v pytlích i volně ložených do autocisteren. Výrobní sortiment maltárny zahrnuje zdicí malty a lepicí hmoty pro veškeré stavební materiály, dále cementové potěry, stěrkovací hmoty, jádrové a štukové omítky a tepelněizolační malty a omítky. Portfolio obsahuje materiály v celé zrnitostní křivce (nejjemnější do 0,4 mm zrna, nejhrubší do 4 mm zrna) s různými typy pojiv a přísad.Prioritou je vysoká kvalita

Všechny produkty PROFIMIX jsou vyrobeny s využitím prvotřídních surovin, především z vysoce kvalitního křemičitého písku z vlastní pískovny v lokalitě zvané Moravská Sahara. Takzvané váté písky z této oblasti jsou specifické svým kulatým zrnem, což především omítkám PROFIMIX dodává jedinečnou kvalitu. Materiály PROFIMIX splňují přísné evropské normy (například z hlediska pevnosti, přídržnosti, objemové hmotnosti a mnoha dalších vlastností), a navíc vynikají dobrými zpracovatelskými vlastnostmi.

Výhodně na e-shopu
Nabídka výrobků PROFIMIX úzce navazuje na stávající sortiment společnosti KM Beta a významně jej uceluje. Lepidla a malty PROFIMIX tvoří systém se zdicími prvky KM BETA – pálenými s označením PROFIBLOK a vápenopískovými s názvem KMB SENDWIX. Při zakoupení dvou a více druhů materiálu (například malty + zdivo + střecha) získá investor významný finanční bonus! Stavební materiály KM BETA lze výhodně zakoupit na e-shopu www.shop.kmbeta.cz. Společnost KM BETA zde trvale poskytuje slevy ve výši 20 až 30 %!

Nabídka značky PROFIMIX, stejně jako dalších materiálů, zahrnuje jedinečný servis společnosti KM Beta, a to jednak technické poradenství a jednak bezplatný servis v podobě výpočtu spotřeby materiálu.

Samostatnou prezentaci značky PROFIMIX již brzy najdete na www.kmb-profimix.cz. Více o materiálech KM BETA na www.kmbeta.cz.


-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media