asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Bezplatná kalkulace spotřeby stavebního materiálu od KM Beta

21.12.2011
KM BETA připravila pro své obchodní partnery, prodejny stavebnin, realizační firmy, projektanty i běžné spotřebitele kompletní nabídku bezplatných kalkulací na všechny materiály, které vyrábí, tedy od střešní krytiny přes vápenopískové a pálené zdivo, keramické stropní konstrukce až po suché maltové směsi. Snadno a rychle tak lze zjistit spotřebu materiálu i náklady, navíc s aktuální slevou.
Pro získání přesného výpočtu potřeby střešních nebo zdicích prvků, keramických stropů či maltových a omítkových směsí stačí zaslat výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na: KM Beta, a. s., obchodní oddělení, 696 81 Bzenec-Přívoz. V rámci zákaznických služeb KM BETA se kalkulaci bude věnovat zaškolený technický poradce, který ji v nejkratším možném termínu zpracuje. Zákazník pak získá zpět zcela zdarma přehled potřebných prvků i jejich cenu, navíc se započtením aktuálních slev a akčních nabídek.

Stačí nákres tužkou!
Pro techniky ze společnosti KM Beta není problém ani navrhnout konkrétní nabídku materiálu na míru dané stavbě. Ti, kteří stavějí nebo upravují garáže či jiné menší objekty a nemají ke stavbě projekt, jistě uvítají možnost výpočtu materiálu podle nákresu tužkou! Ale samozřejmě – čím přesnější jsou podklady, tím přesnější je i výpočet.

Programy zaměřené na střechu
Orientační výpočet střechy lze provést během několika minutek díky jednoduchému programu, umístěnému na www.kmbeta.cz. Jeho výhodou je právě rychlost a jednoduchost, proto je určen především budoucím investorům a laikům. Všichni, kdo si v tomto jednoduchém programu spočítají střechu a uvedou své kontaktní údaje, mohou vyhrát mobilní telefon NOKIA. Pro přesný výpočet střešních prvků lze využít nový moderní program KM BETA KALKULÁTOR. Kalkulátor, vhodný především pro profesionály, podrobně spočítá, kolik materiálu bude třeba na realizaci střechy a kolik peněz bude celá střecha stát. Zejména pokrývači a projektanti ocení širokou variabilitu programu, díky níž mohou výpočet upravovat na míru investorovi. 

Přesné kalkulace díky novince KM BETA KALKULÁTOR
Moderní program KM BETA KALKULÁTOR výrazně ušetří práci s daty. Stačí zadat typ domu, místo stavby a region, dále typ střechy, její sklon a výměru. Samotný výpočet střešních prvků, resp. celkové ceny je možné realizovat hned čtyřmi způsoby: od zjednodušeného využití nastavených tvarů střech přes výpočet přímým zadáním množství jednotlivých prvků nebo zadáním ploch a zlomových hran až po podrobný výpočet podle jednotlivých tvarů ploch. Kalkulátor pak na základě zadaných parametrů vytvoří přehledné tabulky s výstupními daty.Kalkulátor disponuje funkcí, díky níž lze přednastavit jméno firmy (pokrývačství, stavebnin nebo projekční kanceláře) a logo, která se budou na každém výpočtu ve formátu PDF automaticky zobrazovat. Jednou z dalších výhod novinky je fakt, že kalkulaci lze provádět i offline, tj. bez přístupu k internetu. Aby však byla kalkulace v aktuálních cenách, je třeba přes internet pravidelně aktualizovat ceníky jednotlivých prvků KM BETA. Automaticky je možné v programu přednastavit slevu odpovídající cenám na e-shopu a tu lze kdykoliv upravit podle potřeby.

Výslednou kalkulaci je pak možné získat hned v několika variantách – ve formátu PDF nebo ve formě tabulky MS Excel, kde lze ještě parametry upravovat a celou kalkulaci tak změnit podle potřeby. KM BETA KALKULÁTOR je k dispozici zdarma ke stažení na webu www.kmbeta.cz/zakladni/ke-stazeni.html nebo na instalačním CD, které lze získat od regionálních manažerů KM BETA.

Díky nabídce bezplatných kalkulací v rámci zákaznického servisu KM Beta lze ušetřit čas a získat pro investora skutečně reprezentativní výstup. 


-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media