asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Okna do plochých střech

15.12.2014

Okna do plochých střech typu F a typu C, která nabízí firma FAKRO, v sobě spojují vysokou funkčnost a velmi dobré termoizolační parametry. Zajišťují přísun dostatečného množství přirozeného světla a umožňují větrání interiérů pod plochou střechou.

Jedním z hlavních přínosů těchto oken je vysoká energetická úspornost. Například okno typu F s pasivním čtyřsklem DU8 má součinitel prostupu tepla pro celé okno U=0,76 W/m2K dle EN 12567-2, a může být použito v nízkoenergetických a pasivních stavbách. Jak ovládat okna ve stropě? V nabídce je neotevíratelná verze, jejímž účelem je pouze místnost prosvětlovat. Další verze je ovládaná manuálně pomocí teleskopické tyče ZSD.

Nejdůmyslnější je verze s elektrickým ovládáním vybavená dešťovým čidlem, které automaticky spouští funkci zavírání křídla během prvních dešťových kapek. Okna s elektrickým ovládáním lze vybavit vnitřními stínícími doplňky a také vnější markýzou, která chrání před nahříváním. Okna typu F s unikátním zasklením mohou být vyrobena v libovolném rozměru v rozsahu od 60x60 až po 120x220 cm.

www.fakro.cz/vyrobky/vsechny-vyrobky/okna-do-plochych-strech/charakteristika/

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media