asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Nejlepší dostupný systém bednění věnců

08.06.2010
Vyberte si pro spolupráci na vašich projektech partnera, na kterého je v každé situaci spolehnutí a vždy vám nabídne ta nejlepší možná řešení. Vsaďte na značku VELOX. Vyzkoušejte na vaší stavbě nejlepší dostupný systém bednění věnců, který byl oceněný Zlatou medailí IBF 2010. Získá si vás jednoduchostí použití, rychlostí montáže i širokou variabilitou. Navíc si pro vás společnost VELOX připravila letní nabídku platnou do 31. 8. 2010, která zahrnuje dopravu zdarma a bezplatné zaškolení přímo na stavbě.
Systém bednění věnců od VELOXu je úsporný – šetří čas i peníze. Metr bednění zvládnete namontovat za dvě minuty. Vždyť samotné slovo „velox“ přeloženo z latiny znamená rychlý, hbitý. Velkou výhodou tohoto systému je variabilita. K dostání je ve variantách jednostranného bednění ke stropní konstrukci a oboustranného ukončovacího bednění. Hodí se na všechny typy staveb, lze ho použít jako doplněk ke všem konstrukčním systémům včetně specifických individuálních řešení.

Bednění věnců VELOX je i vysoce efektivní, spojuje totiž bednění, izolaci, která zamezuje vzniku tepelných mostů, i dřevěný podklad umožňující výbornou přilnavost omítky. V neposlední řadě je ekologické, věncové desky jsou vyrobené z mineralizovaného dřeva zabraňujícího vzniku CO2 – přispívá tak ke snížení emisí skleníkových plynů. Nejen při přepravě a manipulaci oceníte nízkou hmotnost bednění, které je dosaženo při zachování pevnosti a akumulace desky.

VELOX je spolehlivým partnerem, který vám přináší cenové výhody a bonusy. Oceníte také jednání přímo s výrobcem. Výsledkem je kvalita, jednoduchost, efektivita. Kdo není zabedněný, bední s VELOXem!

Pro více informací klikněte na www.bedneni-vencu.cz, která je zároveň e-shop, nebo přímo kontaktujte odborníky společnosti VELOX na tel. 581 651 430 či na e-mailu: velox@velox.cz. Jistě vám velmi rádi zodpovědí veškeré vaše dotazy.

O firmě:

Rakouskou společnost VELOX založili v roce 1956 bratři Franz a Peter Steinerovi, kteří se snažili využít dřevité štěpky z jejich pily. Vyvinuli speciální lisovací proces pro výrobu stavebních a izolačních desek z mineralizovaných dřevitých štěpek. Výsledkem je kvalitní mineralizovaná štěpkocementová deska VELOX. Na českém trhu působí VELOX od roku 1995, kdy byl založen výrobní závod v Hranicích na Moravě.Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media