asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Luxusní Apartmány Hrabovo budou do konce roku předány vlastníkům

27.11.2007
Luxusní horské apartmány společnosti CPI Group ve Slovenském Ružomberku přejdou během prosince do rukou vlastníků. Vilové domy s tradiční alpskou architekturou lákají stále více zájemců. Přes 60 % apartmánů už zná své majitele.

Na Slovensku ojedinělý komplex horských apartmánů začala stavět CPI Slovakia, dceřiná společnost CPI Group, v létě loňského roku. Ideální lokalita s dobrou dopravní dostupností, harmonickým obrazem vrcholků Nízkých Tater a jezera Hrabovo, a jen několik metrů vzdálená kabinová lanovka SKI Parku Ružomberok vytvářejí atraktivní balíček nejen pro rodinnou dovolenou.

Vzhledem k bezproblémové realizaci výstavby byl stanoven termín kolaudace na konec listopadu. „V tuto chvíli probíhají dokončovací práce a úprava okolí domů. Jakmile proběhne kolaudace, můžeme apartmány předat novým majitelům,“ uvedl obchodní ředitel CPI Group Milan Trněný.

Sedm vilových domů nabízí celkem 132 apartmánů o velikosti 1+kk až 3+kk. Byty disponují nadstandardním vybavením a velmi kvalitními přírodními materiály. Každý z apartmánů má balkón nebo terasu a skladovací prostory. K domu náleží 10 garážových stání, z nichž se nájemník dostane výtahem přímo ke svému bytu, a kryté  parkovací plochy přiléhající k domu. Zájemci mohou navštívit vzorový apartmán o velikosti 2+kk.

Velký zájem o apartmány projevili lidé ze Slovenska, České republiky, Polska, Maďarska a Velké Británie. Přestože je investice do těchto apartmánů výhodná zejména pro slovenské právnické osoby, současnými vlastníky jsou převážně soukromé osoby. „Do tohoto okamžiku jsme prodali přes 60 % apartmánů. Novými majiteli jsou převážně lidé z České a Slovenské republiky. Zájem však mají i právnické osoby,“ potvrdil stav prodeje Apartmánů Hrabovo Milan Trněný.

Trněný v budoucnu nevyloučil další investice do podobných projektů. Podle jeho slov se CPI Group zatím poohlíží po vhodných lokalitách a zajímavých projektech.


Více informací o projektu najdete na www.apartmanyhrabovo.sk.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media