asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

CPI Hotels provozuje Grandhotel Zlatý Lev v Liberci

10.01.2008
Jeden z nejluxusnějších libereckých hotelů Grandhotel Zlatý Lev přešel koncem roku 2007 do rukou nového provozovatele. Společnost CPI Hotels začlenila Zlatého Lva do svého portfolia a rozšířila tak nabídku čtyřhvězdičkových hotelů. Hotel čeká rozšíření kapacity a příprava na Mistrovství světa v klasickém lyžování.

Grandhotel Zlatý Lev je vyhledávaným místem mnoha zahraničních i domácích osobností, které využívají vybavení 82 jedno až třílůžkových pokojů a apartmánů. Podle slov generálního ředitele CPI Hotels Jana Kratiny plánuje společnost rozšířit kapacitu hotelu o prostory sousedního domu, jehož rekonstrukce a propojení se současným hotelem navýší počet pokojů o dalších pětatřicet. „Kapacitu hotelu hodláme rozšířit do roku 2009, kdy bude Liberec hostit Mistrovství světa v klasickém lyžování. Návštěvníkům mistrovství a města Liberec chceme poskytnout prvotřídní ubytování a služby,“ uvedl k záměrům společnosti Kratina.

Kromě služeb ubytování a stravování nabízí hotel také konferenční prostory v několika salóncích a sálech, jejichž celková kapacita tvoří až tři sta kongresových míst. Hostům je k dispozici také wellness centrum. „Společnost CPI Hotels má v plánu zachovat současný charakter i podobu hotelu, začlenit Grandhotel Zlatý Lev pod mezinárodní značku Clarion, a pokračovat v historické tradici poskytování nejlepších služeb v Liberci,“ řekl marketingový ředitel společnosti Milan Černý.

Cílem společnosti CPI Hotels je zakotvit v krajských městech a vybudovat síť kvalitního hotelového ubytování pod značkami Clarion, Quality a Comfort v celé České Republice. Zlatý Lev je po olomouckém hotelu Sigma a Lážeňském Domu Praha ve Františkových Lázních dalším mimopražským hotelem, který má reprezentovat celorepublikovou hotelovou síť CPI Hotels.


Více informací o společnosti o hotelech najdete na www.cpihotels.cz.


Zdroj: AETNA, spol. s r.o.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media