asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Výherkyně soutěže Zdravý dům Ytong

22.11.2013
V uplynulých měsících se uskutečnila soutěž Zdravý dům s Ytongem, kterou organizovala společnost Xella s podporou vydavatelství JAGA. Výherkyní soutěže o stavební materiál Ytong v hodnotě 100 000 Kč se stala paní Denisa H., jejíž silný životní příběh zaujal zástupce obou společností.
Foto: Odevzdávání výherního voucheru výherkyni společností Xella (Ing. Peter Markovič) se uskutečnilo dne 27. 8. 2013

Jak vnímáte tuto cenu, co pro vás znamená?

Jsem velmi ráda, že se právě nám podařilo vyhrát tuto cenu. Jsme tím velmi potěšeni, protože ačkoli za to nepostavíme celý dům, výherní suma nám velmi pomůže a sníží náš rozpočet.

Proč jste se rozhodli pro Ytong?

Chceme kvalitní a zdravý dům pro naši rodinu, a proto jsme si začali zjišťovat, jaké jsou možnosti, a porovnávali jednotlivé nabídky. Jako nejlepší nám vyšel právě Ytong, jelikož splnil to, co jsme chtěli: je ideálním řešením pro nízkoenergetický dům našich snů.

Vyhovoval tento stavební systém projektu domu, který byl ušitý na míru specifickým potřebám vaší rodiny?
Ano. Když jsme si dávali vyhotovit projekt, už jsme věděli, že chceme stavbu z Ytongu. Kromě toho, že je vhodným řešením pro nízkoenergetický dům, je i pevný, zdravý a z toho materiálu se dá dům rychle postavit. Tento požadavek jsme zadali i architektovi, který naše představy zrealizoval.

Máte už stavební povolení? Kdy začnete stavět?

Žádost o stavební povolení jsme podali již v červnu, ale jelikož bylo léto a doba dovolených, termín stavební komise nám určili na 20. 9. 2013. Pevně doufám, že v říjnu se už začne stavět, neboť naše rodina se už nemůžer dočkat Zdravého domu z Ytongu.

Proč Ytong?
Zdravé bydlení
Pohodové klima, domov bez plísní, čisté přírodní materiály, zdravotní nezávadnost.

Tepelná izolace

Díky milionům uzavřených pórů je Ytong tím nejlepším a nejbezpečnějším izolantem. V místech základů, rohů, parapetů, dveří i oken – stále výjimečné tepelněizolační vlastnosti.

Rychlá a jednoduchá výstavba

Ušetříte 40 % času za práci. Manipulace s tvárnicemi Ytong je rychlá, snadná a velice přesná, navíc bez zbytečného odpadu.

Trvalá hodnota

Jedinou věcí, kterou na svém domě nevyměníte, je hrubá stavba. Vyberte si ten nejlepší stavební materiál pro svůj zdravý dům.

Nejvýhodnější nabídka

Nechte si vypracovat nejvýhodnější nabídku stavebního materiálu Ytong zdarma. Pomůžeme vám se stavbou, poskytneme profesionální služby a ještě ušetříte na energiích za vytápění, chlazení, či dodatečné zateplení.


   
Výherkyni pogratulovala i zástupkyně vydavatelství JAGA (Zuzana Koporcová), které podpořilo tuto soutěž. Pozemek, kde bude stát vysněný dům.


-->-->


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media