asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

„TRON designs CORIAN®“ na Milánském týdnu designu 2011

15.03.2011
Společnosti Disney a DuPont se potkávají na letošním Milánském týdnu designu 2011 (ve dnech 11.–17. dubna 2011). Společně zde předvedou výstavu s názvem „TRON designs Corian®“, v rámci které přední světoví designéři navrhli interiérová a architektonická řešení z hi-tech materiálu DuPont™ Corian® na základě inspirace filmem „TRON: legacy“ ze studií Walta Disneyho.Část instalace nazvaná „safe house“ zahrnuje koupelnu, kuchyni, jídelnu, obývací pokoj, ložnici, prostor pro domácí kino a také terasu.
 


Italské studio AquiliAlberg (Laura Aquili a Ergian Alberg) navrhlo ve spolupráci s výrobcem kuchyní Ernestomeda kuchyň / jídelnu pro „safe house“ jako ostrovní solitér, do kterého byly vloženy hi-tech elektroluminiscenční pásky.
 


Italská designérka Ilaria Marelli navrhla prostor ložnice s názvem „Capo d`Opera“.  Jednotlivé prvky interiéru vytvořil z lamel vyřezaných z desek Corian®.
-->-->
 


Jacuzzi překvapí návštěvníky výstavy koupelnou a wellness prostorem, který je navržen ve tvaru velkých kruhových objektů připomínajících disky TRON. Tato část instalace byla navržena milánským studiem Marco Piva.
 


Newyorské studio Dror (Dror Benshetrit) navrhlo pro Cappellini  unikátní verzi Tronova křesla, domácí kino navrhl Giulio Cappellini .Designéři Shai Akramová, Jordi Canudas, Andrew Haythornthwaite a LAGOstudio navrhli obývací prostor, jehož jednotlivé prvky vyrobila společnost Lago.Společnost TAO Esterno představí zahradní nábytek navržený milánským studiem Ito (Setsu a Shinobu Itovi).

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media