asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Otopná tělesa pro exkluzivní koupelnu

23.07.2012
Otopná tělesa dnes nemusejí být jen utilitárním prvkem pokojů či koupelen, ale i stylovým doplňkem, který přináší do interiéru nejen teplo. Česká společnost KORADO, která patří mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles, přináší nyní na trh novou kolekci koupelnových trubkových otopných těles KORALUX EXCLUSIVE. Elegantní chromovaná tělesa jsou určena hlavně do moderních interiérů s důrazem na luxusní design.

Po již zavedených řadách MAX, COMFORT, CLASSIC a STANDARD tak řada EXCLUSIVE zajišťuje komplexnost nabídky koupelnových otopných těles KORADO tak, aby uspokojila individuální potřeby různých typů zákazníků.

Povrchová úprava chromovaných otopných těles KORALUX EXCLUSIVE umožňuje sladit barevné a materiálové provedení vodovodních armatur, otopných těles a jejich připojovacích armatur a ostatního příslušenství v koupelně.

Tato produktová řada navíc nabízí dva typy těles – LINEAR, které tvoří trubky lineární, a RONDO s trubkami mírně prohnutými, které mohou ladit s křivkami dalších koupelnových prvků.

Tyto radiátory jsou vyrobeny z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru písmene D a z rovných profilů s kruhovým průřezem. Jsou upraveny pro spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění.Technické údaje
Výška H 900, 1 220, 1 500,1 820 mm
Délka L 449, 595, 745 mm
Hloubka B 45, 60, 75 mm
Připojovací rozteč 50 mm
Připojovací závit  6 × G 1/2 vnitřní
Nejvyšší přípustný provozní přetlak  1,0 MPa
Zkušební přetlak  1,3 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota  110 °C
Průtokový součinitel  AT = 7,1 × 10–5 m2
Součinitel odporu  ξT = 16,0

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media