asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Osvědčená kvalita nyní v novém a za nižší cenu

03.05.2011
Ani otužilci, kteří nemocem a nachlazení předcházejí sprchováním studenou vodou, nepohrdnou po své oblíbené proceduře zahřátou osuškou. Ostatně borci zdolávající o Vánocích české a moravské toky se také spěchají ohřát, jen co zmizí televizní kamery. Že i my méně odolní máme rádi v koupelně teplo, je jasné. Společnost KORADO teď nabízí ještě lepší radiátory do koupelen, a to za rozumné peníze.
Je dobře, že zákazníci už nemusejí vybírat mezi kvalitou, kterou se KORADO vždy prezentovalo, a levnějšími výrobky s ne vždy jasnou prognózou, co se jejich funkčnosti a výdrže týče. Ve společnosti, která je předním světovým výrobcem radiátorů, totiž investovali do technologií, a tak se dnes jejich zboží dostane k mnohem většímu počtu zákazníků. Tak to má být: oni se chlubí, že jsou v oboru na špici, a zákazníci z toho mají užitek.
 
Tři modelové řady
Oblíbené koupelnové radiátory nyní vyrábějí novou moderní technologií. Navazovat na úspěšnou tradici by totiž nestačilo, kdyby neuplatňovali nejpřísnější standardy kvality. Důležité je i to, jak výrobky vypadají a jak se moderním, ale nadčasovým designem vyrovnávají s vrtochy paní módy, která už dávno nemluví jen do délky sukní a barvy klobouků.
 
Nové koupelnové radiátory můžeme vybírat ze tří modelových řad. Ty strategicky navrhli tak, aby si vybral každý, tedy aby uspokojili rozdílné nároky a finanční možnosti jednotlivých segmentů zákazníků. Tomu odpovídají i názvy připravených řad – Comfort, Classic a Standard. Přitom kvalita je u každé volby vysoká.
 
Design a funkce
Doba starých radiátorů natřených beznadějně stejným krémovým emailem je naštěstí pryč. Široké barevné škále, která vstoupila do našich životů, se přizpůsobily i radiátory. Můžeme je proto dobře sladit s každým interiérem: s tím nejmodernějším, stejně jako s nadčasovým řešením nebo retrostylem, navozujícím pocit tradice a neměnné solidnosti. Kvalitní čtyřstupňová povrchová úprava radiátoru je u výrobků KORADO samozřejmostí a součástí balení je i uchycení na stěnu – buď v barvě bílé, nebo chromované pro barevná provedení koupelnových těles.
 
Vedle vzhledu je důležitá i možnost volby použití a napojení na stávající vytápění. Při rekonstrukcích oceníme fakt, že nové modely mají stejné připojovací rozteče jako modely prodávané dříve, vždy navíc můžeme vybírat mezi variantou standardního nebo moderního středového připojení. Podobně můžeme radiátory kombinovat se sadou pro elektrické vytápění či vybrat řešení s přímotopnými tělesy. Pro usnadnění připevnění je nově součástí každého otopného tělesa i montážní návod.
 
Nejen k vytápění
V koupelně oceníme i druhotnou funkci radiátoru – sušení. V mrňavých koupelnách, kde zůstává trvale vysoká vzdušná vlhkost, je to téměř nezbytnost, ale velká osuška schne mizerně i v koupelně jako hrom. Sušit v koupelně na šňůrách není žádné štěstí a ani to moc nejde. Naštěstí lze díky nabízenému příslušenství koupelnové radiátory využít k dosoušení textilií, jako jsou ručníky nebo utěrky. Doplňky jsou to praktické, nepřekážejí zde a vypadají opravdu dobře – jsou z ušlechtilé nerezové oceli.
 
Sebevědomý výrobce
Jak jinak asi lze vysvětlit skutečnost, která nemůže být jen obchodním trikem, protože ve výsledku by se KORADU zatraceně nevyplatila: Ve firmě si totiž musejí být dobře vědomi kvality vlastní práce, když se na svá nová koupelnová tělesa nebojí poskytnout nadstandardní záruční dobu – a to pět let!

 
Informace o sortimentu a technických detailech jeho řešení najdete na www.korado.cz.

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media