asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Nové ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma21 ze skla nebo břidlice

11.10.2018

Rodina ovládacích tlačítek s kruhovými splachovacími poli má nový přírůstek. Tlačítko Geberit Sigma21 je k dispozici ze skla ve třech barevných provedeních a ve vysoce kvalitním zpracování. Další variantou je model vyrobený – u Geberitu poprvé – z břidlice.

V širokém sortimentu ovládacích tlačítek Geberit se najde něco pro každého. Různé materiály, tvary a barvy a řada rozličných povrchových úprav otevírají širokou škálu možností, jak dát každé koupelně ten správný akcent.

Geberit Sigma21 je nejluxusnější ovládací tlačítko splachování, které kdy Geberit uvedl na trh. Jeho vzhled vychází z designu tlačítka Sigma20. Verze ze skla (černého, bílého nebo pískového) překvapuje svým precizně provedeným vybroušením, které rafinovaným způsobem odráží světlo. Model s povrchem z černé břidlice představuje první tlačítko Geberit vytvořené z přírodního materiálu.

Do rámu tlačítka je také možné vložit vlastní výplň podle přání zákazníka.

Další informace a fotografie najdete na www.geberit.cz/tlacitka. Je také možné přijít do showroomu společnosti, kde si můžete tlačítka prohlédnout naživo.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media