asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Zlatá medaile pro Baumit TWINNER

04.04.2012
Zateplovací systém Baumit TWINNER získal prestižní Zlatou cenu v soutěži Stavební výrobek – Technologie roku 2011, kterou již počtvrté vyhlásila Česká stavební akademie. Soutěž probíhá pod záštitou čtyř ministerstev ČR: dopravy, průmyslu a obchodu, pro místní rozvoj a životního prostředí.
Zateplovací systém s tepelným izolantem nové generace a se samočisticí omítkou
Unikátní zateplovací systém Baumit TWINNER byl oceněn díky spojení nejlepších vlastností klasických tepelných izolantů, tedy snadné zpracovatelnosti polystyrenu a požární bezpečnosti minerální vaty. Jako jediný ze zateplovacích systémů v ČR prošel Baumit TWINNER úspěšně velkoformátovou požární zkouškou ISO 13785-2. Jeho užitné vlastnosti podtrhuje samočisticí omítka Baumit NanoporTop.

Aktivity společnosti Baumit, předního výrobce a inovátora v oblasti fasádních omítek a zateplovacích systémů, dlouhodobě odpovídají cílům této soutěže, jimiž je podpora implementace nových výrobků a technologií do výroby a zvýšení technické a uživatelské kvality výsledků stavitelského umění.Více informací o vítězném zateplovacím systému Baumit Twinner


-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media