asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

YBF absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku 2011

01.12.2011
15. listopadu byly vyhlášeny výsledky soutěže, která si klade za cíl zmapovat aktuální developerské rezidenční projekty v ČR a představit je široké veřejnosti. Do prvního ročníku realitního klání se přihlásilo 93 projektů, které se realizují nejen v Praze, ale po celé České republice. Jak Odbornou porotu, tak komisi architektů nejvíce zaujal projekt společnosti YBF, který nese název Rezidence Jitřní. Projekt tak zvítězil nejen v úzké oblasti Prahy 4, ale i v celé republice a stal se tak absolutním vítězem soutěže.
Koncept exkluzivního bydlení
Projektové portfolio YBF zahrnuje rezidenční objekty, které jsou příjemným prostředím k životu a především výhodnou investicí, ale také moderní administrativní budovy.

Rezidence Jitřní je soliterní bytovou stavbou zasazenou do staré části Hodkoviček s již ukončeným územním rozvojem. Lokalita nabízí život blízko přírodě a přitom s výhodami velkoměsta na dosah. Vyniká skvělou dostupností sportovních a volnočasových center.


Členitá stavba s pěti nadzemními podlažími splňuje vysoké nároky na prostorové řešení a variabilitu. Interiéry s francouzskými okny, vysokými stropy a moderně řešenými úložnými prostory poskytují skvělé světelné podmínky. Objekt zahrnuje pouhých 31 bytů, aby si zachoval vzdušnost a respekt k privátnímu komfortu rezidentů.

Více informací na www.ybf.cz.

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media